Anasayfa Kimdir Sergio Sanchez Ferreros Kimdir?

Sergio Sanchez Ferreros Kimdir?

Geliştiriciler

Sergio Sanchez Ferreros Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve EMURGO hakkında bilinmesi gerekenler...

Sergio Sanchez Ferreros Kimdir?
Hızlı İçerik

Sergio Sanchez Ferreros, EMURGO’nun Ürün Başkanıdır.

Hayatı

Sergio Sanchez Ferreros, blockchain ürünlerini piyasaya sürmek isteyen şirketlerin karşılaştığı zorluklar hakkında derin bir anlayışa sahiptir ve kariyeri boyunca onların başarılı olmasına yardımcı olmak için becerilerimi ve uzmanlığını kullanmıştır.

Eğitimi

Sergio Sanchez Ferreros, 2008 yılında başladığı Barcelona Özerk Üniversitesinden, 2012 yılında Bilgisayar Bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Ardından 2012 ve 2013 yılları arasında Wroclaw Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde Bilgisayar Bilimi alanında yüksek mühendislik eğitimini tamamladı.

Kariyeri

Lisans eğitimini tamamlamasının ardından Sergio Sanchez Ferreros, 2011 ve 2012 yılları arasında Active Business and Technology’de Danışmanlık yaptı. Ardından yüksek lisans eğitimini de tamamladı ve 2013 yılında İsviçre’nin küresel yatırım bankası Credit Suisse’de göreve başladı. 3 yılı aşkın süre boyunca İş Analisti Takım Lideri olarak görev alan Ferreros, 6'dan fazla İş Analistinden oluşan bir ekibi yönetti.

2016 yılından 2019 yılına kadar Bumble’da Proje Müdürü olarak görev yaptı. Burada, mimari ve veri işleme yeteneklerini 500 milyondan fazla kullanıcıyı yönetecek şekilde ölçeklendirdi. Ardından 2019 yılında, bir SaaS şirketi olan pymetrics’e geçti ve 2 yılı aşkın süre boyunca Kıdemli Çözüm Mühendisliği Proje Yöneticisi olarak görev yaptı.

Günümüzde Sergio Sanchez Ferreros, Moody Tech’in Müdürü ve Cardano (ADA) ve ürün strateji danışmanlığı Astarter’ın Danışmanıdır.

EMURGO

2017 yılında kurulan EMURGO, Cardano (ADA) blok zincirinin kurucu kuruluşudur ve Cardano'nun Web3 ekosisteminin benimsenmesini sağlamak için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda EMURGO, Cardano ekosisteminin büyümesine yardımcı olurken ticari fırsatları geliştirir, destekler ve kuluçkaya yatırır ve işletmeleri blockchain ürünlerimize entegre etmeye yardımcı olur. Sergio Sanchez Ferreros ise 2021 yılından beri EMURGO’nun Ürün Başkanıdır.

Sergio Sanchez Ferreros Kimdir?
Sergio Sanchez Ferreros Kimdir? Sergio Sanchez Ferreros Kimdir? Hayatı, Eğitimi, Kariyeri ve EMURGO hakkında bilinmesi gerekenler...

Sergio Sanchez Ferreros Kimdir? ile ilgili Haberler