Kripto Para Haberleri

Şeyma Korkmaz, Heykel Sanatçısı Kardeşinin Çalışmasını Kripto Para ile Satın Aldı

Dünya üzerinde çok popüler olan kripto para ile alışveriş, ülkemizde de aynı popülariteye sahip olmaya başladı ve özellikle sanat eserlerinin bitcoin ile satışa sunulması da bunu tetikledi. Bu süreci ilk başlatan ve ilk önemli adımı atan isimlerden biri hiç şüphesiz ki Elon Musk olmuştu. Tesla satın almak isteyenlere Bitcoin ile ödeme seçeneği sunan Musk, kısa bir süre önce bu ödeme seçeneğini iptal ettiğini duyurdu. Fakat sanat eserlerinin kripto para ile satışı devam ediyor ve Türkiye’de de bir örneği mevcut.

Hepimizin yakından tanıdığı oyuncu Şeyma Korkmaz, heykel sanatçısı kardeşine destek vermek ve aynı zamanda beğenilerini sunmak adına onun bir eserini satın aldı ve ödemeyi de kripto para ile yapmayı tercih etti.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi bu tür alış verişlerin sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve hatta milyon dolarlık eserlerin ödemeleri için de Bitcoin tercih ediliyor. Geleceğin parası, alışverişlerimizde de en güvenilir yöntemlerden birine dönüşmüş durumda ve ülkemizde de bunun örneklerini görmek gerçekten mutluluk ve heyecan verici.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Covid-19 Startup’ları Nasıl Etkiliyor?

btc

Onun Eserlerini Beğeniyorum!

Şeyma Korkmaz, ablasının eserlerini beğendiğini ve her yıl mutlaka bir tane satın aldığını ifade ederken, bunu aynı zamanda destek olmak için de yerine getirdiğini ifade ediyor. Pandemi döneminde birçok yatırımcı gibi Şeyma Korkmaz da kripto paralar ile yakından ilgilenmiş ve ödemeyi de yine kripto paralar ile yapmış.

Sanat eserlerinin dijital olarak satışa sunulduğu bir dönemdeyiz ve kripto para varlıkları ile yapılan ödemeler revaçta. Bu durum kripto para piyasaları ile birlikte dijital varlıklara da büyük ölçüde katkı sağlıyor. Aynı zamanda güzel de bir reklam çalışması ve daha fazla insanın bu varlıklardan haberdar olmasına yardımcı olunuyor.

Şeyma Korkmaz da bu konuda piyasaya katkı sağlayan isimlerden biri oldu ve hem kendisini hem de sanatçı kardeşini sizlerin huzurunda tebrik ediyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu