Kripto Para Haberleri

ShapeShift CEO’su: ABD hükümeti para basmayı bırakarsa tek seçim Bitcoin olabilir

ABONE OL:

Trilyon doları bulan finans gücü ile ABD dünyanın en büyük, en dayanıklı ekonomisi. ABD’nin ekonomik bir kriz yaşaması durumunda tüm ülkeler ABD’ye göre daha fazla kriz yaşar ve ABD’nin güvenlik sorunu yaşaması yine müttefikleri ve dünya açısından düşmanları tarafından bile krizlere neden olabilir. Bugün dünyada elinde en büyük askeri güce sahip olan ülke ABD dünyanın büyük ülkelerini istilaya uğratabilecek güce sahip ve bunu yapmaktan geri durmayan bir ülke. ABD’nin dünya genelinde finans söz konusu olunca gözünün gördüğü tek şey para oluyor ve bu da tüm dünyada ABD’nin bu politikasının eleştirilmesine neden olabiliyor.

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, kripto para birimi Bitcoin hakkında eğer ki ABD hükümeti para basmayı bırakırsa ve parasal bir finans kriz yaşarsa ABD vatandaşları için ve tüm dünyada en iyi ve tek seçeneğin kripto paralar olacağını ve Bitcoin’in en doğru ve en iyi seçenek olabilecek olduğunu iddia etti.

ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, açıklamasında kripto para birimlerinin ABD dolarına en iyi alternatif olduğunu iddia ederken, ABD dolarının bugün basılmamasının tüm dünyada krize neden olabileceği bir gerçek. ABD kendi para biriminin değerinin çok güçlü olduğunu ve biraz değerinin düşmesi gerektiğini düşündüğü için faiz indirimleri ve bazı finansal kararlarını bu dönemde doların değerini sabit tutabilecek ve bazı para birimleri karşısında düşürecek şekilde atıyor.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bittrex Lihtenştayn merkezli Bittrex Global'i kuruyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu