Anasayfa Altcoin SHIB Cüzdanları İçin Açıklama Geldi: Sadece Haftayı Bekleyin!

SHIB Cüzdanları İçin Açıklama Geldi: Sadece Haftayı Bekleyin!

Altcoin

Resmi Tangem Twitter hesabı, merakla beklenen Shiba Inu cüzdanının yakında piyasaya sürüleceğini doğrulayan heyecan verici haberler paylaştı. İşte detaylar!

SHIB Cüzdanları İçin Açıklama Geldi: Sadece Haftayı Bekleyin!
Hızlı İçerik

Resmi Tangem Twitter hesabı, merakla beklenen Shiba Inu cüzdanının yakında piyasaya sürüleceğini doğrulayan heyecan verici haberler paylaştı. Tweet'e göre, erken müşteriler bu son teknoloji cüzdanlara önümüzdeki hafta sahip olmayı bekleyebilirler.

Tangem ve Shiba Inu (SHIB) arasındaki bu çığır açan işbirliği, ilk olarak Mayıs ayı başlarında İsviçreli şirketin Shiba Inu (SHIB) için özel olarak tasarlanmış devrim niteliğinde bir soğuk cüzdan çözümünü tanıtmasıyla ortaya çıktı. 

Bir kredi kartının kompakt boyutlarına sahip soğuk cüzdan, kullanıcıların akıllı telefonlarıyla sorunsuz bir şekilde birleşerek kripto yönetimini basitleştirmeyi vaat ediyor diyebiliriz.

Arz ve Talep

Tangem-Shiba ortaklığı, görsel olarak çarpıcı ve kullanıcı dostu bir cüzdan tasarımı oluşturmaya büyük özen göstermiştir. Shiba Inu (SHIB) ikonik renklerini taşıyan ve belirgin bir token logosuna sahip olan cüzdan, yalnızca Shiba Inu (SHIB) değil, aynı zamanda Shiba Inu (SHIB) ekosistemindeki LEASH ve BONE dahil diğer tokenleride temsil eder.

Bu benzersiz dokunuş, sürekli büyüyen Shiba Inu (SHIB) meraklıları topluluğunda yankı uyandıracak şekilde ayarlanmıştır.

SHIB Cüzdanları İçin Açıklama Geldi: Sadece Haftayı Bekleyin!

Bununla birlikte, tek küçük dezavantajı, cüzdanların sınırlı dolaşımıdır. 3.48 milyon adresle övünen Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin şaşırtıcı sayısı göz önüne alındığında, başlangıçta yalnızca 5.000 cüzdan mevcut olacak diyebiliriz.

Kaynak: U.Today

SHIB Cüzdanları İçin Açıklama Geldi: Sadece Haftayı Bekleyin! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan