Altcoin Haberleri

Shiba, Dogecoin’e Rakip Olmaya Hazırlanıyor

Dogecoin, piyasanın Bitcoin ve Ethereum ile birlikte en çok konuşulan ve gündeme taşınan varlıklarından biri olmayı başarıyor. Elon Musk desteği ile birlikte popülaritesini koruyan Dogecoin, yeni bir rakip kazandı. Shiba coin ile tanışmaya hazır olun. Bol sıfırlı dijital varlıkların yatırımcılar için harika bir fırsat olduğu düşünülüyor.

An itibarıyla 1 kuruş karşılığında 500 adet shiba satın alabiliyorsunuz ve bu da çok sayıda yatırımcıyı harekete geçiriyor. Düşük bütçeler ile yatırım yapmak isteyenler için de harika bir fırsat olduğunu görebiliyoruz. Shiba, kısa bir süre önce listelendi ve listelendikten kısa bir süre sonra yatırımcıların büyük ilgisi ile karşılaştı.

Bu tür varlıklar Dogecoin ile yarışmaya ve rekabet halinde olmaya hazır durumdalar. Elbette arkalarında güçlü bir destek yok ancak yükselme potansiyeline sahip olduklarını da unutmamak gerekiyor. Doge seviyesine ulaşmak tabii ki kolay olmayacaktır fakat en azından tahtını sallayabilecek bir güce sahip durumda. Bu da piyasalardaki hareketliliği bir tık daha arttırıyor diye düşünüyoruz.

Binance’da Listelendi!

binance-shiba

Shiba, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından listelendi. Dün Türkiye saati ile 14.00 sularında bu listeleme gerçekleşti ve az önce de dile getirdiğimiz gibi kısa süre içerisinde çok sayıda yatırımcıya ulaşmayı başardı. Bol sıfırlı dijital varlıkların piyasaya adım atması, rekabeti de gündeme taşıyor ve insanlar için yeni alternatifler gündeme taşınıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin fiyatları yükselecek mi?

Binance, Twitter hesabından yaptığı duyuru ile birlikte gözleri bu dijital varlığa çevirmişti. Shiba, düşük bütçe ile yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için güzel bir fırsat gibi görünüyor ancak elbette geleceğini kimse tahmin edemiyor.

Listeleme sonrası gösterilen büyük ilgi bizleri kesinlikle şaşırtmadı. Kurt yatırımcılar bu tür varlıkları yakından takip ediyor ve piyasaya çıktığı an yüklü miktarda alım yapıyorlar. Peki Shiba gelecekte Dogecoin’e rakip olabilecek mi? Aslında bu potansiyele sahip olduğu aşikar ancak dijital varlıklar için net yorumlar yapmak sizler de biliyorsunuz ki bir hayli zor ve hatta imkansız da diyebiliriz.

İlgili İçerik: SHIBA INU (SHIB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu