Anasayfa Altcoin Shiba Inu ATH Yapar mı? İşte SHIB'in Yıllara Göre Fiyat Tahmini

Shiba Inu ATH Yapar mı? İşte SHIB'in Yıllara Göre Fiyat Tahmini

Altcoin

Shibarium lansmanından sonra beklentileri karşılayamayan Shiba Inu, tekrar ATH yapacak mı? İşte SHIB'in ulaşabileceği o fiyat...

Shiba Inu ATH Yapar mı? İşte SHIB'in Yıllara Göre Fiyat Tahmini

Shiba Inu (SHIB), Ekim 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,00008616$'dan yaklaşık %90'ın üzerinde düşüş yaşadı. Birçok kişi Shibarium lansmanının Shiba Inu (SHIB) için başka bir boğa koşusunu tetikleyeceğini umsa da durum böyle değildi. Ancak TechReport tarafından yapılan bir araştırmaya göre Shiba Inu (SHIB), biraz zaman alacak olsa da bir kez daha tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.

Rapora göre Shiba Inu (SHIB), 2023 yılında maksimum 0,000010269$ fiyatına ulaşabilir. 2024 yılında token 0,0000157484$ gibi yüksek bir seviyeye ulaşabilir ve 2025 yılında 0,0000232277$’a ulaşabilir. Raporda Shiba Inu'nun (SHIB) her yıl kademeli olarak büyüyeceği iddia edildi. Ancak popüler köpek temalı kripto paranın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşarak mevcut fiyat aralığından %1125,78 artışla 0,0000979402$ potansiyel yüksek seviyesine ulaşması 2029 yılına kadar olmayacak.

Raporda ayrıca Shiba Inu'nun (SHIB) bu on yılın sonunda 0,0001408459 dolarlık bir yüksek seviyeye ulaşabileceği iddia edildi.

Shiba Inu'nun  0,01 Dolara Ulaşma Hayalleri Suya mı Düştü?

Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları uzun süredir varlığın bir gün 0,01 dolar veya daha yüksek bir fiyata ulaşacağını umuyordu. Ancak dolaşımda 589 trilyon Shiba Inu (SHIB) bulunduğundan böyle bir fiyat noktasına ulaşmak proje için gerçekçi olmayan bir piyasa değeri yaratacaktır. Shiba Inu'nun (SHIB) 0,01 dolarlık bir fiyata ulaşmasının bir yolu, arzın büyük bir kısmının yok edilmesi olabilir. Ancak mevcut yanma hızıyla büyük miktarda token yakılması onlarca yıl alacaktır. 

Shiba Inu ATH Yapar mı? İşte SHIB'in Yıllara Göre Fiyat Tahmini

Bununla birlikte Shiba Inu (SHIB) ekibi, potansiyel olarak her hafta trilyonlarca token yakabilecek ve böylece projenin arzını azaltması için gereken süreyi azaltabilecek yeni bir yakma mekanizması üzerinde çalışıyor.

Ayrıca, Shibarium katman-2 ağı token için daha fazla kullanım alanı yaratmayı hedefliyor ve bu da talebi daha da artırabilir. Tokene olan talep arttıkça fiyat da artacaktır. Artan talep ve yanıklar, tokeni potansiyel olarak 0,01$ seviyesine çıkarabilir. Ancak, yanma mekanizması hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır, fakat bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Shiba Inu ATH Yapar mı? İşte SHIB'in Yıllara Göre Fiyat Tahmini içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Meme Coin Nedir? Popüler Meme Coinler Nelerdir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan