Anasayfa Altcoin Shiba Inu ATH'sini Geri Alırsa Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Shiba Inu ATH'sini Geri Alırsa Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Altcoin

1.000$'lık bir yatırımla, Shiba Inu (SHIB) 0,00008616$'lık ATH'sini geri alırsa ne kadar para kazanabilirsiniz? İşte cevabı:

Shiba Inu ATH'sini Geri Alırsa Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Shiba Inu (SHIB), aynı ayda %1.000'den fazla yükseldikten sonra Ekim 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,00008616 dolara ulaştı. Shiba Inu (SHIB), ATH'sine dokunduktan sonra o zamandan beri aşağı doğru bir sarmalda. 21 ay oldu ve Shiba Inu (SHIB), ATH açısından önceki ihtişamını geri alamıyor. Bununla birlikte, bir avuç yatırımcı, köpek temalı tokenin Shibarium piyasaya sürüldükten sonra ATH'sinin üzerine çıkabileceğine inanıyor.

İşte, Shiba Inu (SHIB) ATH'sini geri alırsa bugün 1.000$'lık bir yatırımla ne kadar para kazanabileceğiniz:

Shiba Inu (SHIB) ATH'sini Geri Kazanırsa Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Shiba Inu (SHIB) şu anda 5 sıfırla işlem görüyor ve endekslerdeki beşinci "sıfırını" silmek istiyor. Bununla birlikte, şu anda ekosisteminde pek bir şey olmadığı için bir "sıfır" çıkarmak zor olmaya devam ediyor. Shibarium'un piyasaya sürülmesinin fiyat artışına neden olabileceği ve ATH'sini geri kazanabileceği düşünüldüğünde, Shiba Inu (SHIB) 0,00008616$ işaretinin üzerine çıkması için yaklaşık %1.100 artması gerekiyor.

Shiba Inu ATH'sini Geri Alırsa Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Örneğin; bugün Shiba Inu (SHIB) 0.000007$ seviyesindeyken 1.000$'lık bir yatırım, yatırımcıların 125 milyon token biriktirmesine neden olabilir. Shiba Inu (SHIB) bir gün ATH'sinin üzerine çıkarsa, bugün yatırılan 1.000$, 10.800$'a yükselebilir. Bu, yaklaşık %1.130'luk bir artış ve yatırım getirisi (YG) anlamına gelir. Erken Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının ilk günlerinde keyif aldığı gibi, getiriler yeterince iyi olabilir ancak hayat değiştiremez.

Shiba Inu (SHIB) yakın zamanda ATH'sini ihlal edeceğinin garantisi yoktur. Kripto para piyasaları oldukça değişkendir ve her iki yönde de sallanarak yatırımcıları zarara uğratabilir. Piyasalar düşüş bölgesinde kalırsa, Shibarium sürümü SHIB'in fiyatını artırmayabilir. 

Shiba Inu ATH'sini Geri Alırsa Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik