Anasayfa Altcoin Shiba Inu Balinaları Hareket Etti: Yüzde 197 Artışa Geçti...

Shiba Inu Balinaları Hareket Etti: Yüzde 197 Artışa Geçti...

Altcoin

Milyarlarca Shiba Inu (SHIB) hareket ederken, işlemler tamı tamına %197 arttı. İşte tüm detaylar...

Shiba Inu Balinaları Hareket Etti: Yüzde 197 Artışa Geçti...

Shiba Inu (SHIB) balinaları, son 24 saatte %197 artan büyük işlemlerle piyasa önemli hamleler yapıyor. Büyük işlemler, zincir üstü bir analitik hizmeti olan IntoTheBlock tarafından 100.000 doları aşan işlemler olarak tanımlanır.

Blockchain veri kaynağına göre, önceki gün %197 artışla 12.54 milyon dolarlık büyük işlem gerçekleşti. Bu toplamda önemli bir artış, balinaların alım satımının sonucu olabilir. Bunun nedeni, büyük işlemlerin sıklıkla zincir üzerindeki balina davranışına ilişkin içgörü sağlamasıdır.

IntoTheBlock verilerine göre balinaların ve yatırımcıların pozisyonlarındaki değişimi gösteren büyük yatırımcı net akışları son yedi günde %326 arttı. Net akış dalgalanmaları, büyük sahiplerden veya balinalardan gelen birikimler olarak kabul edilebilir.

Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatı, 26 Temmuz'da 0,0000077$'a düştükten sonra toparlandı. Shiba Inu (SHIB), yayın tarihinde gün içi en yüksek seviyesi olan 0,00000794$'a ulaştıktan sonra son 24 saatte 0,00000788$'da hafifçe yükseldi. Daha önce, tüccarlar Federal Rezerv'in Çarşamba günü açıklanan faiz oranı kararını beklerken piyasa düşük işlem gördü.

Shiba Inu (SHIB) Yeni Gelişmeleri Memnuniyetle Karşılıyor!

Shiba Inu (SHIB) topluluğu, Shibarium beta köprüsünün canlıya geçmesi ve halkın köprüyü test etmesine ve tespit edilen sorunları veya hataları bildirmesine izin verdiği için bir başka kilometre taşını daha memnuniyetle karşıladı.

Shiba Inu Balinaları Hareket Etti: Yüzde 197 Artışa Geçti...

Shibarium köprüsü, kullanıcıların varlıkları Ethereum (ETH) ağından Shibarium ağına aktarmasına izin veren bir zincirler arası protokoldür. Ayrıca, ağlar arasında varlıkların yatırılmasını ve çekilmesini sağlar. Bildirildiği üzere Shiba Inu (SHIB), 3,4 milyon takipçili X hesabında yeni bir altın onay işareti aldı ve Twitter'ın Doğrulanmış Kuruluşlar programı aracılığıyla resmi bir şirket hesabı statüsünü doğruladı.

Kaynak: U.Today

Shiba Inu Balinaları Hareket Etti: Yüzde 197 Artışa Geçti... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik