Anasayfa Altcoin Shiba Inu Baş Geliştiricisi Söz Verdi: Yüzde 1.500 Olacak!

Shiba Inu Baş Geliştiricisi Söz Verdi: Yüzde 1.500 Olacak!

Altcoin

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium'u yüzde 1.500 oranında ölçeklendirme sözü verdi.

Shiba Inu Baş Geliştiricisi Söz Verdi: Yüzde 1.500 Olacak!

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Cumartesi günü Shibarium ağının durumuna ve ölçeklendirilmesine ilişkin ikinci bir güncelleme yayınladı.

Shytoshi Kusama, dâhili testlerin ardından Layer-2 zincirinin yoğun trafik, ölçeklendirme ve merkeziyetsizlik için hazırlanmasına ağırlık veriyor. Shiba Inu ekosistem tokenleri SHIB ve LEASH fiyatları yeniden yükseldi.

Ekip, Shibarium'u Yüzde 1.500 Oranında Ölçeklendiriyor

Shiba Inu Baş Geliştiricisi Söz Verdi: Yüzde 1.500 Olacak!

Shytoshi Kusama, 19 Ağustos'ta resmî bir blogda yaptığı açıklamada, zincirin yayına girdikten sonra yoğun bir trafiğe tanık olmasının ardından ekibin Shibarium ağı için ölçeklendirme çabalarında önemli ilerleme kaydettiğini söyledi.

Shiba Inu baş geliştiricisi, "Bazılarınız bugün blockchain'i yeniden başlattığımızı ve söz konusu blockchain'in iyi çalıştığını fark etmiş olabilir. Fakat bu yalnızca geçici bir dâhili testti. Bu aşama tamamlandıktan sonra çeşitli şekillerde ölçeklendiriyoruz, tekrar test ediyoruz ve halka açık hale getiriyoruz." açıklamasında bulundu. 

Shiba Inu geliştirici ekibi ve iştirakleri, trafiği desteklemek ve yönetmek için Shibarium'u yüzde 1.500 oranında ölçeklendiriyor. Ayrıca, sunucu altyapısını yüzde 1.500 oranında ölçeklendirmek için merkezi olmayan ekip ve doğrulayıcılarla birlikte çalışıyor.

Geliştiriciler, Shibarium'u ölçeklendirmek ve sorunları önlemek ile meşgulken ShibArmy'yi FUD ile savaştığı için takdir etti. Bu arada, geliştiriciler senkronizasyon ve ölçeklendirme için hazırlanırken L2 zinciri tekrar çevrim dışı görünüyor.

Shibarium, Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya tarafından yapılan ilk ölçeklendirme güncellemesinin ardından yeniden başlatıldı. Kaal Dhairya, ekibin zinciri izlediğini ve herhangi bir sorun olması durumunda 2 milyon dolarlık bir tutarı sigortaladığını söyledi.

Shiba Inu Ekosistem Tokenleri Yeniden Yükselişte

SHIB fiyatı, son 24 saatte 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,0000082 dolardan yüzde 6 yükseldi ve şu anda 0,0000084 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte kripto para piyasasındaki olumsuz hava nedeniyle işlem hacmi son 24 saatte yüzde 37 azaldı.

Bu arada Shibarium'un blok üretimine yeniden başlamasının ardından LEASH fiyatı da arttı. LEASH fiyatı son 24 saatte yüzde 3 artışla 444 dolardan işlem görüyor. BONE fiyatı ise son 24 saatte yüzde 4 düştü ve şu anda 1.17 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinGape

Shiba Inu Baş Geliştiricisi Söz Verdi: Yüzde 1.500 Olacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik