Altcoin Haberleri

SHIBA INU bugün Binance’da Listeleniyor

Lider kripto para birimi borsası Binance bugün, SHIBA INU’yu (SHIB) Binance inovasyon bölgesinde listeleyecek. Yaklaşık 1 saat sonra yani 14:00’da Binance’da SHIB / BUSD ve SHIB / USDT alım satım çiftleri açılacak. Kullanıcılar daha sonra SHIB yatırmaya başlayabilecekler.

SHIBA INU (SHIB) nedir?

SHIBA INU (SHIB), merkezi olmayan topluluk inşasında bir deney ve Dogecoin’e benzer başka bir şaka odaklı kripto paradır. SHIB, SHIBA INU’nun yerel tokenidir ve merkezi olmayan bir kripto para borsası olan ShibaSwap’ı kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk tokendir.

Binance SHIBA hakkında risk uyarısı yaptı:

Shiba İnu

Lider kripto para birimi borsası Binance bugünkü SHIBA listelemesi hakkında aşağıdaki maddelerden bahsederek kullanıcılarını uyardı.

  • Şu anda ilk 1. SHIBA INU (SHIB), toplam arzın %50.5, 2. SHIBA INU (SHIB) toplam arzın %7’sini ve 3. SHIBA INU (SHIB) cüzdanı toplam arzın %3,0’ünü elinde tutuyor.
  • SHIB, normalden daha yüksek bir riske sahip yeni bir tokendir ve bu nedenle Binance listelemesinden sonra muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, SHIB’in temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve tokeni takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.
  • Binance inovasyon bölgesi, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi token’lerle ticaret yapabildikleri özel bir ticaret bölgesidir.
  • Binance inovasyon bölgesinde işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Binance inovasyon bölgesi ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen inovasyon bölgesi’ndeki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın.
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Venezuela'da yeni başkan Guaido, Petro'yu kaldırabilir

SHIBA INU (SHIB) fiyatı çoktan yükselişe geçti

SHIBA INU (SHIB) fiyatı Binance listelenmesine 1 saat kala bugün %137 değer kazandı. Binance’ın tokeni listeleyeceğini duyurmasından sonra SHIBA INU (SHIB) 1 saat için %128 değer kazandı. Şu anda SHIBA INU (SHIB) 0.00003160 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.003256 dolarda bulunuyor ve token bugün daha da yükselmeye devam edebilir.

Genellik Binance’da listelenen yeni bir kripto para birimi, devam eden sosyal metriklerle birlikte çok yükselme eğilimindedir. Hatta Binance bile yeni listeledikleri kripto paralar hakkında fiyatın çok yükselebileceği ve çok düşebileceği hakkında uyarı yapmıştır.

İlgili İçerik: Ünlü Analistler Hangi Altcoinlere Yatırım Yapılacağını Açıkladı!

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu