Anasayfa Analiz Shiba Inu ''Bullish'' Yapıda: Kısa Vadede Yeni Bir Ralli Gelir Mi?

Shiba Inu ''Bullish'' Yapıda: Kısa Vadede Yeni Bir Ralli Gelir Mi?

Analiz

Shiba Inu (SHIB) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Shiba Inu ''Bullish'' Yapıda: Kısa Vadede Yeni Bir Ralli Gelir Mi?

Shiba Inu (SHIB) şu anda haftalık grafiklerdeki ilk 100 proje arasında en iyi performans gösteren 5. kripto para birimidir. Popüler köpek temalı kripto son yedi günde %13,3, son 24 saatte ise %5,8 oranında arttı.

Intotheblock'un verilerine göre, SHIB sahipleri %8,48 arttı ve kâr sahiplerinin sayısı %30'a yükseldi. Bu rakam birkaç ay önce %10 ila %12'ye yakındı. Bununla birlikte, insanların %65'i hala kayıpta, %5'i ise başabaş durumda.

Veriler ayrıca işlemlerde 100.000 ila 1 milyon dolar arasında bir artış olduğunu gösterdi. Geçtiğimiz ay, bu fiyat aralığındaki işlemler %300 arttı. Büyük işlemler genellikle büyük fiyat dalgalanmalarından sorumludur ve bu büyük işlemler son rallinin arkasında olabilir.

Shiba Inu'nun son mitingi, projenin layer-2 ağı Shibarium'un bu ayın ilerleyen saatlerinde piyasaya sürülmesiyle ilgili söylentilere bağlanabilir. Resmi bir kelime olmamasına rağmen, birçoğu ağın Kanada'nın Toronto kentindeki Blockchain Fütürist Konferansında başlayacağını tahmin ediyor. Konferans 15-16 Ağustos'ta yapılacak.

Shiba Inu Düzeltmeyle Karşı Karşıya Kalabilir!

Olumlu duygulara rağmen, SHIB'in fiyatının yakında bir düzeltme görebileceğine dair işaretler var. İlk olarak, bloğa giren veriler, büyük işlemlerin % ,99 oranında düştüğünü göstermektedir. Bu, Shiba Inu sahiplerinin çoğunluğunun büyük adresler olması nedeniyle endişe vericidir. SHIB'in %77'si balinaların elinde yoğunlaşmıştır. Bu nedenle, büyük işlemlerdeki düşüş, varlığın fiyatı açısından endişe verici olabilir.

Ayrıca, SHIB'in MVRV (Piyasa Değerinden Gerçekleşen Değere) oranı, bir düzeltmenin çok uzak olmadığı fikrini de desteklemektedir. SHIB'in MVRV'si, çoğu kişinin “tehlike bölgesi" olarak gördüğü %17'nin üzerine çıktı.”

Shiba Inu ''Bullish'' Yapıda: Kısa Vadede Yeni Bir Ralli Gelir Mi?

Bununla birlikte, eğer Shiba Inu (SHİBA) merakla beklenen katman 2'yi gerçekten serbest bırakırsa, yakında başka bir ralli görebiliriz. Bununla birlikte, ekip lansmanı bir kez daha ertelerse, varlığın fiyatı üzerinde zararlı etkileri olabilir.

Basın zamanında, SHIB fiyatı %3'lük artışla 0,00000949 dolardan işlem görüyordu.

Shiba Inu ''Bullish'' Yapıda: Kısa Vadede Yeni Bir Ralli Gelir Mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan