Anasayfa Altcoin Shiba Inu Ekibi Kritik Gelişmeyi Duyurdu: Neredeyse Tamamlandı

Shiba Inu Ekibi Kritik Gelişmeyi Duyurdu: Neredeyse Tamamlandı

Altcoin

Shiba Inu ekibi, BONE token basımının neredeyse tamamlandığını ifade etti.

Shiba Inu Ekibi Kritik Gelişmeyi Duyurdu: Neredeyse Tamamlandı

Shiba Inu geliştirme ekibi, Shibarium'un resmî gas tokeni olan Bone ShibaSwap (BONE) sözleşmesinden feragat etmeye yönelik önemli bir adım olarak, kalan BONE arzının basımının tamamlanmak üzere olduğunu bildirdi.

Bu duyuru, Shiba Inu topluluğu ve dünya çapındaki kripto meraklıları arasında haftalar süren beklentinin ardından geldi. Sözleşmeden feragat, Shiba Inu ekibinin BONE tokeninin kontrolünü ve sahipliğini bıraktığını görecek ve Shiba ekosisteminin gelişiminde önemli bir kilometre taşını işaret edecek çok önemli bir harekettir.

Bu gelişme, Shiba Inu'nun geçen hafta BONE'dan vazgeçme sürecini başlatması ve eş zamanlı olarak Calcium olarak bilinen sahte bir tokeni tanıtmasıyla başladı. Shiba Inu ekosisteminin önde gelen geliştiricilerinden Kaal Dhairya, Calcium'un yalnızca BONE sözleşmesinden vazgeçmek için yaratıldığını açıkladı ve likiditesi olmadığı için alınıp satılmaması gerektiğini vurguladı.

Coinmarketcap verilerine göre şu anda BONE'un dolaşımdaki arzı 229.923.351 (181,6 milyon dolar değerinde). Tokenin 230 milyonluk toplam arzına ulaşmak için 76.649 milyon BONE tokeninin daha basılması gerekiyor.

Bu kilometre taşı, geçen yıl Shiba Inu topluluğu tarafından alınan ve dolaşımdaki arz 230 milyona ulaştıktan sonra tüm BONE basımını durdurma kararıyla uyumludur. Maksimum 250 milyon BONE arzından kalan 20 milyon BONE token, Layer 2 blockchain'in güvenliğini sağlamada çok önemli bir rol oynayan Shibarium doğrulayıcılarına tahsis edildi.

Shiba Inu Ekibi Kritik Gelişmeyi Duyurdu: Neredeyse Tamamlandı

BONE Ödüllerinden TREAT Tokene Geçiş

BONE basımının sona ermesi, Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından daha önce duyurulduğu üzere ShibaSwap'taki BONE ödüllerinin de sonunu getirecek ve TREAT adlı yeni bir tokene geçiş yapılacaktır. Şu ana kadar sadece adı ve Shiba ekosistemindeki rolü açıklanan TREAT ile ilgili ayrıntılar çok az.

Bununla birlikte Shiba Inu ekibinin kalan BONE arzını basma ve sözleşme feshine yaklaşma konusundaki ilerlemesi, Shiba ekosistemi için önemli bir gelişmeye işaret ediyor.

İlginç bir şekilde ek BONE tokenlerinin basılmasına rağmen, varlığın fiyatı bazılarının beklediği büyük düşüşü görmedi. Bu yazının yazıldığı sırada BONE, son 24 saat içinde yüzde 1'lik mütevazı bir düşüş kaydederek 0,79 dolar civarında işlem görüyordu.

Kaynak: CoinGape

Shiba Inu Ekibi Kritik Gelişmeyi Duyurdu: Neredeyse Tamamlandı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik