Anasayfa Altcoin Shiba Inu Ekibi, Topluluğu Uyardı: Ciddi Bir Tehlike Var!

Shiba Inu Ekibi, Topluluğu Uyardı: Ciddi Bir Tehlike Var!

Altcoin

Shiba Inu ekibi, Shibarium Telegram kanalının yöneticilerinden biri olan Ragnar'ın Telegram hesabının hack'lendiğini bildirdi.

Shiba Inu Ekibi, Topluluğu Uyardı: Ciddi Bir Tehlike Var!

Topluluk tarafından Lucie olarak bilinen Shiba Inu ekibinin resmî pazarlama uzmanı, SHIB Discord yöneticisi DaVinci'nin bir gönderisini paylaştı.

DaVinci, Shibarium Telegram kanalının yöneticilerinden biri olan Ragnar'ın Telegram hesabının hack'lendiğini duyurdu. 

Hacklenen Hesap Tarafından Sahte Bir BONE Airdrop'u Duyuruldu

Ele geçirilen hesap, Shibarium Telegram kanalının üyelerine sahte bir BONE airdrop'u duyuruyor. Ragnar'ın ele geçirilen hesabı, airdrop'taki BONE'un "ekibin hazine cüzdanından" sağlanacağını iddia ediyor. Bu da "bunun sınırlı bir dalga olacağı" anlamına geliyor.

DaVinci; Shiba Inu sahiplerini, zor kazandıkları SHIB varlıklarını kaybetmelerine yol açabileceğinden, ele geçirilen hesapla herhangi bir iletişim kurmamaları konusunda uyardı.

X uygulamasında SHIB temasıyla öne çıkan bir diğer hesap olan ve kendisini "Shytoshi Kusama'nın kardeşi" olarak adlandıran @vetkusama da bu uyarıyı paylaştı. SHIB topluluğunu Ragnar'ın gönderisindeki hiçbir bağlantıya tıklamamaya çağırdı ve herhangi bir airdrop olmayacağını ekledi.

Bir X kullanıcısı, Shiba Inu ile ilgili hesapların güvenliğini sağlamak için bir siber güvenlik ekibinin oluşturulmasının daha iyi olacağını öne sürdü.

Bone ShibaSwap (BONE), resmî Shibarium DEX'i ShibaSwap üzerindeki yönetişim tokenidir. BONE, ayrıca Layer-2 blockchain Shibarium'da gas tokeni olarak hizmet vermektedir. BONE olmadan Shibarium üzerinde hiçbir işlem yapılamaz.

CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre; yazının hazırlandığı sırada BONE, son 24 saat içerisinde yaşadığı marjinal bir yükselişin ardından 0,7913 dolardan el değiştiriyor.

SHIB Yakım Oranı Bu Hafta İlk Kez Yükseldi 

Shiba Inu Ekibi, Topluluğu Uyardı: Ciddi Bir Tehlike Var!

Shibburn web sitesine göre; son 24 saat içerisinde SHIB topluluğu, ortak çabaları sayesinde toplam 38.942.436 SHIB'i dolaşımdaki arzın dışına çıkarmayı başardı.

Bu, yanmış SHIB miktarının 100.000.000'a ulaşmasına rağmen yakım oranının sıfırın çok altında kaldığı bu haftanın önceki günlerine kıyasla yakım oranını yüzde 107'den fazla artırdı.

Bu kez çıkmaz cüzdanlara önemli miktarda Shiba Inu aktarılmadı. En büyükleri, 7 milyon SHIB'in biraz altında bir miktar taşıyordu.

Yine de SHIB topluluğu, ısrarla Shiba Inu coinlerini dolaşımdaki arzdan çıkarmaya ve onları günlük olarak harcanamaz cüzdanlara kilitlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay topluluk 2,3 milyardan fazla Shiba Inu yakmayı başardı.

Kaynak: U.Today

Shiba Inu Ekibi, Topluluğu Uyardı: Ciddi Bir Tehlike Var! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 12 Türk Bitcoin Borsası
Rehber Burak Atik