Anasayfa Altcoin Shiba Inu En Önemli Rakibi Dogecoin'i Geçmek İçin Hazır Mı?

Shiba Inu En Önemli Rakibi Dogecoin'i Geçmek İçin Hazır Mı?

Altcoin

Dogecoin mi? Shiba Inu mu? Meme coin sektörünün dev ikilisi, yeniden karşı karşıya geliyor... Peki sıradaki ralliyi hangisi gerçekleştirebilir?

Shiba Inu En Önemli Rakibi Dogecoin'i Geçmek İçin Hazır Mı?
Hızlı İçerik

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), yatırımcıların dikkatini çekerek kripto topluluğunda heyecan yarattı. Dogecoin (DOGE) ana akımda daha fazla tanınma ve yerleşmeyle övünürken, sıklıkla 'DOGE Katili' olarak anılan Shiba Inu'da kayda değer bir ilerleme kaydediyor.

Shiba Inu'nun fiyatındaki son %8'lik artışla birlikte yatırımcılar, Dogecoin'i geçip geçemeyeceği konusunda spekülasyon yapıyor ve meme coin piyasası rekabetçi bir senaryoyu ateşliyor.

Bu hafta kripto para yatırımcıları meme kripto para piyasasında bir araya geldi ve bu, toplam sektör değerlemesini %3 artışla 17,7 milyar dolara ulaştırdı diyebiliriz.

Shiba Inu Toparlanıyor!

Dogecoin (DOGE) haftalık kazançlarda lider olmasına rağmen Shiba Inu (SHIB), 0,000008 dolarlık bölgeyi geri aldıktan sonra bir kırılım aşamasına girdi. Özellikle zincir üstü veri ölçümleri, SHIB'in önümüzdeki günlerde Dogecoin'i geçmenin eşiğinde olabileceğini ve meme coin hiyerarşisinde potansiyel bir yeniden düzenlemeye dair spekülasyonlara yol açabileceğini gösteriyor. 

Shiba Inu'nun potansiyel yükselişine önemli bir katkıda bulunan en önemli olaylardan bir tanesi, bu hafta sahipleri arasında ticaret faaliyetlerinde görülen kayda değer artıştır. 7 Kasım'da transfer edilen toplam SHIB tokeni 15,9 trilyonu aştı. Bu ayrıca, Shiba Inu (SHIB) ağındaki Ağustos ayından bu yana en yüksek ticaret faaliyeti seviyesine işaret etti.

Shiba Inu En Önemli Rakibi Dogecoin'i Geçmek İçin Hazır Mı?

Bağlam sağlamak gerekirse, geçen ay kaydedilen en yüksek işlem faaliyeti 20 Ekim'de 11,5 trilyon SHIB token transferiydi. Bu nedenle, 7 Kasım'da 15,9 trilyon Shiba Inu (SHIB) transferine yapılan kayda değer artış, önceki ayın zirvesine göre %38'lik kayda değer bir artışı temsil ediyor. Yatırımcılar genellikle işlem faaliyetlerindeki bu kadar keskin bir artışı, yatırımcılar arasında artan ilginin ve Shiba Inu (SHIB) için artan piyasa likiditesinin göstergesi olan yükseliş sinyali olarak yorumluyor diyebiliriz.

Shiba Inu (SHIB), belirli ölçütlerde Dogecoin'i geride bırakarak yükselişine devam ederken, meme kripto para piyasası dinamik bir dönüşümden geçiyor. Bu iki meme devi arasındaki yoğunlaşan hakimiyet mücadelesi, Shiba Inu'nun son zamanlardaki fiyat artışı ve artan ticaret faaliyetiyle birleştiğinde, meme kripto para hiyerarşisinin potansiyel olarak yeniden şekilleneceğine işaret ediyor.

Yatırımcılar ve kripto para meraklıları, Shiba Inu'nun Dogecoin'in hakimiyetini gerçekten tahttan indirip indiremeyeceğini sabırsızlıkla gözlemliyor. Önümüzdeki haftalar SHIB'in kaderini belirlemede çok önemli olacak. Dikkatle izlemekte fayda var.

Shiba Inu En Önemli Rakibi Dogecoin'i Geçmek İçin Hazır Mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan