Anasayfa Analiz Shiba Inu Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Analiz

Shiba Inu (SHIB) fiyatı için sırada ne var? Popüler meme coin ay sonunda hangi seviyelere ulaşabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, Shibarium'un piyasaya sürülmesine rağmen geriye doğru hareket ediyor. Katman-2 çözümü Ağustos ortasında piyasaya sürüldü ancak yatırımcı topluluğu arasında hiçbir heyecan ya da ilgi görmedi. 

Yatırımcıların Shiba Inu'dan uzak durması ve zarar getirmesi nedeniyle lansman yükseliş hissiyatını çekme konusunda başarısız oldu. Lansmandaki gecikme ve ayı piyasaları, Shibarium'un SHIB'e fiyat artışı sağlayamamasının nedenleridir diyebiliriz.

Peki popüler meme coin Eylül ayında nasıl bir performans sergileyebilir? Beklentiler neler? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Önde gelen zincir içi metrikler ve fiyat tahmin şirketi Changelly, Shiba Inu fiyatının bu ay toparlanamayacağını tahmin ediyor. Beklentilere göre SHIB, bu ay beş 'sıfır' ile işlem görmeye devam edecek ve dört 'sıfır' noktasına geçiş yapamayacak.

Analiz platformuna göre Shiba Inu (SHIB), Eylül 2023'te maksimum 0,000008993$'a ulaşabilir. Bu, mevcut fiyatından neredeyse %10,19'luk bir artışa denk geliyor.

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Nerede Tamamlayabilir?

Köpek temalı token, Ekim 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan ne yazık ki yaklaşık %91 oranında düşmüştü.

Shiba Inu Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Nerede Tamamlayabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan