Analizler

Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB Düşmeye Devam Ediyor

Shiba Inu fiyat hareketini çevreleyen etmenler son zamanlarda adeta durma noktasına geldi. SHIB bu hafta %25 düştü. SHIB yatırımcılarını bundan sonra ne bekleyebilir?

Geçen ay sahneye çıktığında Shiba Inu, manşetlerden adil payını aldı. Binance’da listelendiği gün çakma Dogecoin %251’lik bir ralli yaptı. Shiba Inu bu rallide en yüksek 0,0004900 dolara çıktı, böylece Shiba Inu 13,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile Rolls Royce’dan daha yüksek bir değere sahip oldu. Bununla birlikte, Shiba Inu o zamandan beri sürekli olarak düşüyor.

SHIB, gün içinde %2 düşüşle 0,00000664 dolara düştü. Bir aydan daha kısa bir süre içinde Shiba Inu piyasa değerinden 10.9 milyar dolar silindi ve tokenin sahipleri şimdi geleceğin SHIB için neler getireceğini merak ediyor…

Shiba Inu geliştiricileri, SushiSwap ve PancakeSwap’a benzer yeni bir merkezi olmayan borsa (DEX) çıkarak. Bu, Shiba Inu’nun çeşitli kripto paralara karşı alım satımına izin verecektir. Teoride bu hareket, SHIB için ticareti artıracak ve daha fazla likidite sağlayan olumlu bir gelişmedir.

Ancak Shiba Inu’nın bu merkezi olmayan borsa hala test aşamasındadır. Sosyal medya güncellemeleri, tamamen işlevsel olduğunu ve resmi olarak yayınlanmasını beklediğini öne sürse de durum açıkça böyledir. Bir başka teoride, Coinbase’in Shiba Inu’yu listeleyeceğiydi. Shiba Inu fiyatı bu haberler üzerine başlangıçta %20 yükseldi, ancak o zamandan beri düşüşe devam etti.

Shiba Inu Fiyat Tahmini

Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB Düşmeye Devam Ediyor - Koinbox.Net
Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB Düşmeye Devam Ediyor - Koinbox.net

4 saatlik grafikte SHIB’in üçgen modelin işlem gördüğünü görülüyor. 3 Haziran’ın en yüksek seviyesi 0,00001040 dolardan azalan bir trend çizgisi var. Bu çizginin 0.00000694 dolar seviyesi SHIB için ilk direnç seviyesidir. Üçgenin alt ucu, 19 Mayıs’ın en düşük seviyesi 0,00000600 dolarda yatay bir çizgi ile tanımlanıyor.

Son zamanlarda MACD daha da düştü. Bu nedenle mevcut hareket düşüş yanlısı ve SHIB fiyatının 0,000006000 dolarlık desteği test edebileceğini gösteriyor.

Ayrıca Shiba Inu hacmi de çok az. Bununla birlikte, Çarşamba günkü düşüşte belirgin bir şekilde 0,00000633 dolara yükseldi. Bu, alıcıların bu bölgelerde aktif olabileceğini ve 0.00000600 dolarlık desteği savunabileceğini gösterebilir.

Özetle, Shiba Inu fiyatı trend çizgisi direncinin üzerine çıkarsa bazı teknik satın alımları çekebilir. Bu durumda ilk hedef 3 Haziran’ın en yüksek seviyesi 0,000001040 dolar olacaktır. Yine de Shiba Inu fiyatının 0.00000600 dolarlık desteğe dönüş yapması daha olasıdır. Bu seviye tutunamazsa, Shiba Inu fiyatı çok daha fazla gerileyebilir.

İlgili İçerik: Shıba Inu (SHIB) Nedir? Nasıl Alınır?

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün