Anasayfa Altcoin Shiba Inu Fiyatını 0.01 Dolara Yükseltecek 5 Proje Neler Olabilir?

Shiba Inu Fiyatını 0.01 Dolara Yükseltecek 5 Proje Neler Olabilir?

Altcoin

Shiba Inu fiyatını 0.01 dolara taşıyacak 5 madde ne olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Shiba Inu Fiyatını 0.01 Dolara Yükseltecek 5 Proje Neler Olabilir?

Shiba Inu etkileyicisi “Lucie”, Shiba Inu (SHIB) ekosistemi için şu anda geliştirilmekte olan beş yeni projeyi paylaştı. SHIB'in fiyatı bu yıl önemli bir düşüş yaşadı ve yatırımcılar, ekibin üzerinde çalıştığı yeni projelerin varlığın fiyatını yükseltmeye yardımcı olacağından oldukça umutlu.

Bunlardan ilki ShibaSwap Bone'un sözleşmesinden vazgeçilmesi. Lucie'ye göre bu özel gelişme pazar odaklı ve piyasayı etkileyebilir. Bu gelişmenin anlamı, tokenin tamamen güvenilmez ve şeffaf hale geldikçe BONE'u ihraç eden kuruluşun eninde sonunda otoritesini kaybedeceği anlamına geliyor. İhraççı ayrıca ek BONE token basma yeteneğini de kaybedecek.

İkincisi, projenin merkezi olmayan borsa yeni bir versiyonu olan Shiba Inu'nun Shibaswap 2.0'ıdır. Shibaswap 2.0'ın daha fazla token ve daha düşük ücretler dahil olmak üzere yeni özelliklere ve iyileştirmelere sahip olması bekleniyor.

Üçüncü proje ise şu anda geliştirme aşamasında olan SHIB'in TREAT ödül tokeni diyebiliriz. TREAT'in Shiba Inu'nun stablecoin likiditesinde hayati bir rol oynaması bekleniyor.

Son iki proje Shibahub ve metaverse olarak karşımıza çıkıyor. Ekip, yaklaşmakta olan metaverse projesini kapsamlı bir şekilde tanıttı. Birçoğu bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülmesini bekliyor.

Shiba Inu 0.01 Dolara Ulaşacak Mı?

Shiba Inu Fiyatını 0.01 Dolara Yükseltecek 5 Proje Neler Olabilir?

Lucie, fiyat artışı konusunda yanlış umutlar vermemeye çok dikkat etti. Shiba Inu (SHIB) fenomeni şunları söyledi:

“Çılgın ay mı vaat ediyoruz? HAYIR! Piyasada ayrı bir teknolojiden bahsediyoruz. Bunu lütfen doğru anlayın...”

Bu nedenle yatırımcıların ve kullanıcıların büyük fiyat hareketleri beklememesi gerekiyor. Shibarium lansmanı da yatırımcıların heyecanını artırdı ancak lansman SHIB'in fiyatına hiçbir fayda sağlamadı.

Ancak şu anda geliştirilmekte olan projeler, Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin büyüdüğünü gösteriyor. Bu tür girişimler tokenin kullanılabilirliğini yükseltir ve bu da sonunda talebi artırabilir. Talep arttıkça token fiyatı da aynı şekilde artabilir.

Dolayısıyla uzun vadede bu projeler Shiba Inu (SHIB) için oyunun kurallarını değiştirecek nitelikte olabilir. Bu haberin yazıldığı sırada Shiba Inu (SHIB), yaklaşık olarak 0,000007 dolardan borsada işlem görüyordu.

Shiba Inu Fiyatını 0.01 Dolara Yükseltecek 5 Proje Neler Olabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan