Anasayfa Altcoin Shiba Inu için Yeni Listeleme Duyuruldu! İşlemler Başlıyor...

Shiba Inu için Yeni Listeleme Duyuruldu! İşlemler Başlıyor...

Altcoin

Japon kripto borsası BitTrade, Shiba Inu (SHIB) listelemesini duyurdu.

Shiba Inu için Yeni Listeleme Duyuruldu! İşlemler Başlıyor...

Köpek temalı kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), bu kez Japon kripto borsası BitTrade'de listeleniyor. BitTrade, attığı bir tweet'te, Shiba Inu'yu listeleme planlarını açıkladı. Shiba Inu, Dogecoin (DOGE) ile birlikte listelenerek platformda işlem gören toplam kripto para birimi sayısını 34'e çıkarıyor.

Resmî bir blog yazısında belirtildiği üzere Shiba Inu, 18 Ekim 2023 tarihinde işlem görmeye başlayacak. Web sitesi ve uygulaması üzerinden para yatırma ve para çekme işlemlerinin yanı sıra satış ofislerinde alım ve satım işlemleri de hedeflenen hizmetler arasında yer alıyor.

Shiba Inu, Japonya'da Genişlemeye Devam Ediyor

Shiba Inu için Yeni Listeleme Duyuruldu! İşlemler Başlıyor...

BitTrade, 2016 yılında kurulmuş ve Japonya'da kayıtlı merkezi bir kripto para borsasıdır. Shiba Inu, bir Japon kripto para borsası olan Bitpoint'in Kasım 2022'de ilk listelemesini duyurmasının ardından Japon pazarlarındaki varlığını genişletmeye devam ediyor.

Bunu takiben bir başka Japon kripto para borsası olan OkCoin Japan ve Bitflyer, SHIB listelemesini duyurdu. Japonya'da büyük bir finansal hizmetler holdingi olan SBI Group, Haziran ayında kripto varlık platformu SBI VC Trade'de Shiba Inu ticaretine başlamayı planladığını duyurdu.

Binance, Ağustos ayında özellikle Japon pazarına yönelik özel bir platform olan Binance Japan'ın lansmanını duyurdu. Düzenlenmiş platform, diğer birkaç varlığın yanı sıra Shiba Inu'yu da destekliyor.

Japonya'nın en iyi kripto para borsalarından biri olan OKCoinJapan, Eylül ayında Shiba Inu için Polygon zincir desteğini genişleteceğini belirtti. SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 1,18 artış yaşadı ve yazının hazırlandığı sırada 0,00000709 dolara yükseldi. 

Kaynak: U.Today

Shiba Inu için Yeni Listeleme Duyuruldu! İşlemler Başlıyor... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan