Anasayfa Shiba Inu Haberleri Shiba Inu, O Borsada Listelendi! SHIB Fiyatına Ne Oldu?

Shiba Inu, O Borsada Listelendi! SHIB Fiyatına Ne Oldu?

Shiba Inu Haberleri

Shiba Inu, yine bir kripto para borsasında listelendi. SHIB fiyatı bu durumdan nasıl etkilendi? İşte ayrıntılar…

Shiba Inu, O Borsada Listelendi! SHIB Fiyatına Ne Oldu?

Shiba Inu (SHIB), son dönemde sık sık gündeme gelen meme coin’lerden biri. SHIB, şimdi de Rain borsası tarafından listelenmesiyle gündeme geldi. Söz konusu borsa, SHIB işlemlerini aktif hale getirdi. Böylece meme coin’in daha hızlı bir şekilde benimsenmesi ve işlem hacminin artması sürecine yardımcı oldu. Peki, bu durum SHIB fiyatını nasıl etkiledi? SHIB fiyatı, son 24 saatlik zaman diliminde yüzde 25 arttı. 

Rain borsası, Mart ayında sosyal medya platformu Twitter üzerinden bir soru yöneltti. O soru, borsa tarafından SHIB listelemesinin gerçekleştirilip gerçekleştirilmemesiyle ilgiliydi. Borsa tarafından yapılan son paylaşımda, konu ile ilgili anket yapıldığı ve SHIB listelemesinin gerçekleştirildiği bildirildi. Gelişmenin ardından son 24 saat içerisinde SHIB fiyatının yüzde 25’lik artış gösterdiği fark edildi. SHIB fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 0,00001418 dolardan işlem görüyor.

Büyük Bir Balina Yüklü Miktarda SHIB Aldı

Shiba Inu (SHIB), bilindiği üzere kısa bir süre önce Robinhood ve Parex platformları tarafından listelendi. Öte yandan, Ethereum blok zincirinde bulunan büyük bir balinanın ciddi oranda SHIB satın aldığına dair bir bilgi paylaşıldı. O bilgiyi paylaşan platform ise WhaleStats oldu. Konu ile ilgili açıklamada, BlueWhale0073 isimli cüzdanın sahibi tarafından 455.957.607.129 SHIB satın alındığı ifade edildi. Fakat bahsedilen balina daha sonra cüzdanında yer alan SHIB varlıklarının büyük bir bölümünü sattı.

Shiba Inu, O Borsada Listelendi! SHIB Fiyatına Ne Oldu?

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, kripto para piyasasında yaşanan son çöküşe dair dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Terra (LUNA) yatırımcılarının intihar nitelikli gönderiler paylaşmalarına değinen Shytoshi Kusama, söz konusu yatırımcıların güçlü olmaları gerektiğini ifade etti. Shytoshi Kusama, birçok defa kendisine intihar etmeyi düşündürecek anlar yaşadığını ancak yapamadığını çünkü hayatında bir amacının olduğunu ve yatırımcıların da aynı şekilde hayatlarında mutlaka bir amaca sahip olduklarını dile getirdi. 

Shiba Inu, O Borsada Listelendi! SHIB Fiyatına Ne Oldu? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)