Anasayfa Altcoin Shiba Inu Patlama Yaratacak Uygulamasına Başlıyor: ShibPaper!

Shiba Inu Patlama Yaratacak Uygulamasına Başlıyor: ShibPaper!

Altcoin

Shytoshi Kusama, Shiba Inu'nun önümüzdeki birkaç gün içinde "ShibPaper"ı uygulamaya başlayacağını doğruladı. Peki, ShibPaper nedir?

Shiba Inu Patlama Yaratacak Uygulamasına Başlıyor: ShibPaper!
Hızlı İçerik

ShibaSwap'in lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, bu haftanın başlarında Shibarium ağı hakkında yeni güncellemeler sağladı. Deneyimsiz olanlar için Shibarium, 16 Ağustos 2023'te piyasaya sürüldü, ancak Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatını artırmaya yardımcı olamadı. Ancak son blog yazısında Shytoshi, "ShibPaper"ın uygulanmasıyla ilgili ayrıntılar verdi ve bunu ağın ve bir bütün olarak ekosistemin temeli olarak nitelendirdi.

Peki Shiba Inu'nun ShibPaper'ı nedir ve ne anlama gelir? İşte ShibPaper'ın ne anlama geldiğini ve Shiba Inu (SHIB) ekosisteminde nasıl uygulanacağı:

ShibPaper Nedir?

ShibPaper, Shytoshi Kusama (KSM) tarafından yazılmıştır ve geliştirici bunu "dünyanın şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı ademi merkeziyet belgesi" olarak tanımlamıştır. Basit bir ifadeyle ShibPaper, Shiba Inu'nun (SHIB) sürekli büyüyen ekosistemine yönelik planların ana hatlarını çizen bir teknik incelemedir. Ekosistemin bir “Shiba Inu Devleti” oluşturma sürecine rehberlik edecek bir belge görevi görecek.

Gönderide ayrıca ShibPaper'ın Köpek Davranış Kurallarına ve Hound adlı teknik incelemeyi yöneten bir Anayasaya sahip olacağı belirtildi. Shytoshi, ShibPaper'ı "temel bir komut dosyası" olarak nitelendirdi ve ağdaki her kullanıcı "Shibizen" olacak.

Shiba Inu Patlama Yaratacak Uygulamasına Başlıyor: ShibPaper!

Buna ek olarak ShibPaper, Shiba Inu (SHIB), Bone, Leash ve yaklaşmakta olan Treat token gibi tokenleri yönetmek için "potansiyel halefler" önerdi. Bloga göre, Shibarium ağı mevcut ve gelecek tokenleri somut varlıklarla destekleyecek. Ayrıca, finansal bütünlüğü korumak için yüksek düzeyde "şeffaflığın" "blok zinciri akıllı sözleşmeleri aracılığıyla denetleneceğini" de ekledi.

Shytoshi, "Bu yıl sadece bir çerçeveden daha fazlasına sahip olabilmemiz için ShibPaper'ı uygulamaya başlayacağız" diye yazdı. Geliştirici şunları ekledi: "Daimi merkezi olmayan dijital ulus devletimizin gerçek olduğunu ve dünyayı değiştirmeye hazır olduğunu kanıtlayan, yönetişim ve yönetim için çalışan bir sistem" diye özetledi.

Shiba Inu Patlama Yaratacak Uygulamasına Başlıyor: ShibPaper! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Meme Coin Nedir? Popüler Meme Coinler Nelerdir?
Rehber Banu Fırıncılar
ShibaSwap Ekosisteminin Yol Göstericisi Olan ''BONE'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar