Anasayfa Altcoin Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: 30 Kasım'da Bu Seviyede!

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: 30 Kasım'da Bu Seviyede!

Altcoin

Shiba Inu (SHIB) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi seviyelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: 30 Kasım'da Bu Seviyede!

Sektörün en popüler projelerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), şu sıralar fiyatlanırken dalgalanmalar yaşıyor. Uzun vadeli gidişat yükseliş eğilimine işaret ederken, kısa vadeli hareketler SHIB tokeni 0,000008$ ile 0,000009$ aralığında sınırladı.

Geçtiğimiz ay varlık, %30'luk önemli bir kazanç elde ederek direnç gösterdi. Hatta SHIB, Ekim sonunda 0,0000068 dolardan 0,0000095 dolara kadar tırmandı. Bununla birlikte, 0,000009 dolarlık direnç noktasının Shiba Inu (SHIB) için zorlu bir bariyer olduğu kanıtlandı ve bu da ihlal üzerine hızlı geri çekilmelere yol açtı.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: 30 Kasım'da Bu Seviyede!

SHIB'in fiyatında ay başında yaşanan gerileme endişeleri artırsa da, Kasım ayı genel olarak kripto para için yükseliş eğilimi sergiledi. Buradaki zorluk, son dalgalanmalar dikkate alınarak SHIB'in bu ay sonuna kadarki muhtemel performansının değerlendirilmesinde yatmaktadır diyebiliriz.

Kasım Sonu İçin Olumlu Tahmin!

Changelly tarafından paylaşılan tahminler, Shiba Inu'nun Kasım ayını olumlu bir şekilde bitirmesinin beklendiğini gösteriyor. Meme coin tahminlere göre ayın son günlerinde %4-8'lik bir artış yaşayacak. Toplulukta SHIB'in değerinden sıfır atması yönünde beklentiler olsa da bunun ay sonuna kadar gerçekleşmesi ihtimali düşük kalıyor. Changelly'nin fiyat tahmini, Shiba Inu (SHIB) Kasım ayını 0,000009281$ gibi yüksek bir değerle bitirebilir.

0,000009 dolarlık direnç noktasının Shiba Inu (SHIB) için önemli bir engel olduğu kanıtlandı ve ihlallerin ardından fiyatların geri çekilmesine yol açtı. Ancak token kendisini bu seviyenin üzerinde sürdürebilirse uzun süreli bir yükseliş eğiliminin yolunu açabilir. Yatırımcılar, Shiba Inu (SHIB) bu direnci aşıp, 0,0000110 dolarlık potansiyel hedefle daha yüksek seviyelere ulaşıp ulaşamayacağını yakından takip ediyor.

Shiba Inu'nun Kasım ayındaki yolculuğu hem zorluklarla hem de umut verici kazanımlarla karakterize edildi. Kısa vadeli dalgalanmalar kaçınılmaz olsa da meme coinin 0,000009 dolarlık direnci aşma yeteneği bu süreçte çok önemli bir faktör olacaktır diyebiliriz.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: 30 Kasım'da Bu Seviyede! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan