Anasayfa Altcoin Shiba Inu vs Dogecoin: Hangisi Daha Önce 1 Dolara Ulaşacak?

Shiba Inu vs Dogecoin: Hangisi Daha Önce 1 Dolara Ulaşacak?

Altcoin

Dogecoin mi? Shiba Inu mu? Meme coin sektörünün dev ikilisi, yeniden karşı karşıya geliyor... Peki sizce ilk olarak hangisi 1 dolarlık eşiğe ulaşabilir?

Shiba Inu vs Dogecoin: Hangisi Daha Önce 1 Dolara Ulaşacak?
Hızlı İçerik

Önde gelen meme para birimleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) ikilisi, hiç şüphesiz ki gelecekte 1 doların üzerine çıkmayı hedefliyor. Dogecoin (DOGE), Mayıs 2021'de 0,73 dolara ulaştıktan sonra bu seviyeye yaklaştı ancak daha sonra fiyatı düştü.

Dogecoin (DOGE), Tesla CEO'su Elon Musk'un kripto para biriminden bahseden birkaç tweet'ine rağmen önceki ihtişamını geri kazanamıyor.

Buna ek olarak, Shiba Inu (SHIB) hiçbir zaman 0,01 dolar sınırını geçmedi ve yatırımcılar 1 dolardan önce projenin 1 cent hedefine ulaşmasını bekliyor. 

Peki sizce ilk olarak hangi meme coin projesi 1 dolara ulaşabilir? Beklentiler neler? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

İlk Kim 1 Dolara Ulaşacak?

Shiba Inu vs Dogecoin: Hangisi Daha Önce 1 Dolara Ulaşacak?

1 dolara ulaşma yarışında Dogecoin'in hedefe ulaşma şansı, hiç şüphesiz ki Shiba Inu'dan daha fazla. Dogecoin (DOGE) şimdiden 0,73 dolar ile 1 dolara yaklaştı ve oraya 27 sentlik bir farkla ulaşmayı kaçırdı. Dogecoin (DOGE) şu anda 0,08 dolardan işlem görüyor ve 1 dolara ulaşmak için endekslerdeki yalnızca iki 'sıfır'ı atması gerekiyor. Öte yandan Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020'deki başlangıcından bu yana hiçbir zaman 0,01 dolarlık temel dönüm noktasına ulaşamadı.

Ek olarak, Shiba Inu (SHIB) 0,000008$ seviyesinden borsada işlem görüyor ve 1$'a ulaşmadan önce silinmesi gereken beş "sıfır" daha var. Piyasada herhangi bir gerileme yaşanmadan arka arkaya beş 'sıfır'ı silmek şu anda imkansız bir iş gibi görünüyor. Ayrıca Shibarium katman-2 ağı trilyonlarca SHIB yakmıyor ve tokenleri dolaşımdan kaldırmıyor. Bu gelişme, Shiba Inu'nun çizelgelerdeki iki 'sıfır'ı kaldırmasını bile zorlaştırabilir diyebiliriz.

Sonuç olarak Dogecoin'in 1 dolara ilk ulaşma şansı rakibi Shiba Inu'dan çok daha fazla. Ancak unutmamak gerekir ki, kripto piyasası sürprizlerle doludur. Sektörde kazan kaynamaya devam ederken, hepimiz meme coin devlerinin yarışını heyecanla izleyeceğiz. 

Shiba Inu vs Dogecoin: Hangisi Daha Önce 1 Dolara Ulaşacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik