Anasayfa Altcoin Shiba Inu'dan Sürpriz Ortaklık Haberi! Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Shiba Inu'dan Sürpriz Ortaklık Haberi! Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Altcoin

Shiba Inu, ".shib" üst düzey alan adını güvence altına almak için Web3 şirketi D3 ile ortaklık kurdu.

Shiba Inu'dan Sürpriz Ortaklık Haberi! Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu, yeniden manşetlere çıkmayı ve kripto katılımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Bu kez haber; tokenın fiyatıyla ilgili değil, projenin Web3 şirketi D3 ile kurduğu ortaklık ile ilgili.

Shiba Inu, ".shib" üst düzey alan adını güvence altına almak için D3 ile iş birliği yaptı. Böylece meme coin projesi, İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu aracılığıyla böyle bir özelliğin başlatılması konusunda D3 ile iş birliği yapan ilk merkeziyetsiz ekosistemlerden biri oldu.

Ethereum Name Service de dahil olmak üzere kuruluşlar, kripto kullanıcılarına Ethereum blockchain'indeki adresleri temsil eden, insanlar tarafından okunabilir isimler oluşturma olanağı sağlıyor. Bu tür yenilikler, kişinin cüzdanının tanınabilirliğini artırıyor ve belirli hataların önlenmesine yardımcı oluyor.

Shiba Inu, şimdi daha derine dalmayı ve ana akım İnternet'e yayılan ilk kripto alan adı olmayı hedefliyor. D3 ile yapılan ortaklık, üst düzey bir alan adı için SHIB başvurusunu mümkün olduğunca ilgi çekici hale getirmeyi amaçlıyor.

İş birliği, Shytoshi Kusama (Shiba Inu'nun anonim baş geliştiricisi) ve LUCIE'nin (Shibarium Pazarlama Stratejisti) topluluk için "çok büyük bir duyuru" ve yıl sonu sürprizi hakkında imada bulunmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti.

Shiba Inu'dan Sürpriz Ortaklık Haberi! Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

SHIB Fiyatı Nasıl Tepki Verdi?

Büyük habere rağmen SHIB fiyatı, son 24 saatte yüzde 3 düşüş yaşadı ve kuzeye yönelmeyi başaramadı. Öte yandan, varlık haftalık bazda yüzde 10'un üzerinde artış gösterdi.​

Shiba Inu'dan Sürpriz Ortaklık Haberi! Fiyat Nasıl Tepki Verdi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar