Anasayfa Altcoin Shiba Inu'nun 0.01 Dolara Ulaşması İçin Olması Gereken 3 Şey!

Shiba Inu'nun 0.01 Dolara Ulaşması İçin Olması Gereken 3 Şey!

Altcoin

Popüler altcoinlerden biri olan Shiba Inu (SHIB) ne olursa 0.01 dolara ulaşır? İşte dikkat edilmesi gereken en kritik 3 detay:

Shiba Inu'nun 0.01 Dolara Ulaşması İçin Olması Gereken 3 Şey!

Shiba Inu (SHIB) hayranları ve yatırımcıları uzun süredir tokenin fiyatı için 0,01 dolarlık bir hedef belirlediler. Shiba Inu (SHIB), Ekim 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştıktan sonra düşüş eğiliminde olsa da kullanıcılar hâlâ "bir centlik hayalin" peşinde koşuyor. 

Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatı 2023 yılına kadar zor durumda kaldı ve ancak proje birkaç şeyi başarabilirse 0,01 dolar fiyat seviyesine ulaşabilecek. İşte Shiba Inu (SHIB) hakkında kaçırılmaması gereken 3 kritik detay: 

1. Shiba Inu Arzının Azalması

Shiba Inu'nun (SHIB) yazım esnasında ortalama 589 trilyon arzı var. Token 0,01 dolarlık bir fiyata ulaşırsa, projenin piyasa değeri gerçekçi olmayacak kadar büyük olacaktır. Dolayısıyla Shiba Inu'nun (SHIB) 0,01 dolar seviyelerine ulaşması gerekiyorsa arzının önemli ölçüde azaltılması gerekecek.

Projenin arzını azaltmasının bir yolu da yanıklardır. Shiba Inu (SHIB), yakma mekanizmasını Nisan 2022'de devreye aldı. Yakma portalı, SHIB'in arzını azaltmak için aralıksız çalışıyor olsa da, çok fazla etki yaratma oranı nispeten düşük. Ancak Shiba Inu'nun (SHIB) yakında yeni bir yakma mekanizması başlatacağına dair söylentiler var. Yeni portalın her yıl trilyonlarca tokeni dolaşımdan kaldıracağı söyleniyor.

Shiba Inu'nun 0.01 Dolara Ulaşması İçin Olması Gereken 3 Şey!

2. Shiba Inu Benimsenmesinde Artış

SHIB yakımları tek başına 0,01 dolara ulaşmayı başaramayacak. Shiba Inu (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, fiyatların artması için daha fazla benimsenmesi gerektiğini söyledi. Shiba Inu (SHIB) tokenlerini basitçe yakmak, varlığın fiyatının artmasına yardımcı olmayacaktır.

Shiba Inu (SHIB), bu yılın başlarında katman-2 (L2) ağı Shibarium'u başlattı. Lansman tokenin fiyatı açısından pek bir şey yapmasa da ağda daha fazla uygulama oluşturulmaya başladıkça benimsenmenin artmasına yardımcı olabilir.

3. Daha Fazla Gelişme

Benimsenmenin artması için projenin daha fazla yenilik yapması da gerekecek. Ağda daha fazla gelişimsel faaliyet meydana geldikçe, daha fazla insan Shiba Inu'ya (SHIB) akın edebilir. Proje aynı zamanda Shi adlı ve benimsenmeyi artırmaya yardımcı olabilecek bir stablecoin üzerinde de çalışıyor. Dolayısıyla daha fazla gelişme, daha fazla benimsenmeye yol açabilir ve bu da fiyatta artışa yol açabilir.

Shiba Inu'nun 0.01 Dolara Ulaşması İçin Olması Gereken 3 Şey! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan