Anasayfa Altcoin Shiba Inu'nun Anonim Yaratıcısında Kaç SHIB Var? Tam Tamına..

Shiba Inu'nun Anonim Yaratıcısında Kaç SHIB Var? Tam Tamına..

Altcoin

Kripto sektörü şu anda bu iddialarla çalkalanıyor. Sizde Shiba Inu'nun anonim yaratıcısı Ryoshi, elinde ne kadar SHIB tutuyor?

Shiba Inu'nun Anonim Yaratıcısında Kaç SHIB Var? Tam Tamına..

Shiba Inu (SHIB), dijital para birimleri dünyasında önemli bir takipçi kazandı. Bununla birlikte, son iddialar projenin yaratıcısı hakkında tartışmalara yol açtı. Raporlar, Ryoshi'nin şaşırtıcı derecede 1 milyar dolarlık SHIB tokenine sahip olduğunu iddia ediyor. Bu açıklamalar Shiba Inu (SHIB) hakkında şüphe uyandırdı ve yanlış bilgilerin yayılmasına ilişkin endişeleri artırdı.

Topluluk tarafından işletilen Shiba Inu'nun (SHIB) yanık izcilerinden Shibburn, kapsamlı bir açıklamayla durumu ele almayı kendine görev edindi. Kripto para topluluğu içinde birbiriyle çelişen anlatıların çoğalması konusunda artan endişelerini dile getirdiler. Shiba Inu'yu (SHIB) çevreleyen kafa karışıklığı göz önüne alındığında, Shibburn'ün amacı netlik sağlamaktı. Ryoshi'nin Shiba Inu'da (SHIB) önemli bir hisseye sahip olduğunu öne süren söylentilere de değinildi.

Shibburn'un açıklamasındaki en şaşırtıcı iddialardan biri, Ryoshi'nin şaşırtıcı derecede 1 milyar dolar değerinde SHIB tokenine sahip olduğu iddiasıydı. Bu toplam arzın %10’undan fazlasını oluşturuyor. Bu açıklama, Ryoshi'nin hiçbir Shiba Inu (SHIB) hissesine sahip olmadığı yönündeki önceki inançla keskin bir tezat oluşturuyor. Bu durum toplumun bakış açısını önemli ölçüde değiştirdi.

Tartışma, zincir üstü analitik bir platform olan Bubble Maps tarafından sağlanan tarihsel verilerden kaynaklanıyor. Ocak ayında Ryoshi ile bağlantılı olduğu iddia edilen bir grup cüzdanın Shiba Inu (SHIB) arzının önemli bir bölümünü kontrol ettiği iddia edilmişti. Bu cüzdanların, Ağustos 2020 gibi erken bir tarihte token biriktirmeye başladıkları bildirildi. Bu, 0x1406 olarak bilinen orijinal cüzdanla, o zamanlar 10.000 dolara eşdeğer olan 38 Ethereum'luk (ETH) mütevazı bir başlangıç ​​yatırımı için etkileyici bir 103 trilyon Shiba Inu (SHIB) tokeni biriktiriyordu.

Shiba Inu'nun Anonim Yaratıcısında Kaç SHIB Var? Tam Tamına..

SHIB'in piyasa değeri 2021'de 40 milyar dolara yükselirken, orijinal cüzdandaki varlıklar birkaç küçük cüzdan arasında dağıtıldı. Bunlar o zamandan beri etkin değil. Bubble Maps bu cüzdanların hareketlerini izledi. Fonları daha küçük cüzdanlara dağıtma girişimlerini gözlemlemeye devam ettiler. Bu durum projenin şeffaflığı konusunda endişelere yol açtı.

Shiba Inu Cephesini Çalkalayan İddialar Ne Kadar Doğru?

Bu iddialara rağmen Ryoshi bunları ne doğruladı ne de yalanladı. Buna karşılık, Shiba Inu (SHIB) pazarlama uzmanı Lucie, iddiaları yanlış olduğu gerekçesiyle reddetti. Lucie bu cüzdanların Ryoshi'ye ait olmadığını iddia ediyor. Bunun yerine, SHIB'in 2021'deki değer artışına yanıt olarak oluşturuldular.

Shiba Inu'nun Anonim Yaratıcısında Kaç SHIB Var? Tam Tamına..

Shiba Inu (SHIB) mülkiyeti konusundaki anlaşmazlık yatırımcıları ve daha geniş kripto para topluluğunu ikiye böldü. Bazıları, söz konusu cüzdanın herhangi bir token satışı yapmaması nedeniyle açıklamanın gereksiz olduğunu savunuyor. Yalnızca potansiyel bilgisayar korsanlarının ilgisini çekme riskiyle ilgili endişeleri dile getirdi. Öte yandan bazıları şeffaflığın kripto para birimi alanında her şeyden önemli olduğu konusunda ısrar ediyor ve gerçeğin ortaya çıkarılması için kapsamlı bir soruşturma yapılması çağrısında bulunuyor.

Shiba Inu (SHIB) topluluğu bu çalkantılı gelişmelerle boğuşurken, proje içinde şeffaflığın ve etkili iletişimin önemi giderek daha belirgin hale geldi. Shiba Inu (SHIB) topluluğu, Shibburn ile iş birliği içinde, yatırımcılarının ve paydaşlarının güvenini korumak için daha fazla netlik ve hesap verebilirliği teşvik etme kararlılığındadır.

Shiba Inu'nun Anonim Yaratıcısında Kaç SHIB Var? Tam Tamına.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Rehber Dilara Avcıoğlu
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar