Anasayfa Analiz Shiba Inu'nun Ekim Koşusu: SHIB Fiyatı Ne Olabilir?

Shiba Inu'nun Ekim Koşusu: SHIB Fiyatı Ne Olabilir?

Analiz

Kripto para piyasası dalgalanmaya devam ederken, Shiba Inu "Uptober" trendine ne tepki verecek? İşte Ekim ayı SHIB fiyat tahmini...

Shiba Inu'nun Ekim Koşusu: SHIB Fiyatı Ne Olabilir?

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi geçtiğimiz hafta bir yükseliş yaşadı ve dijital varlık son birkaç günde önemli bir artışa tanık oldu. Shiba Inu (SHIB), 0,000007267 dolarlık düşük seviyeden 0,000007594 dolarlık zirveye ulaştı. Ancak meme coin bir kez daha düşüş yaşadı.

Şimdi soru, Shiba Inu'nun (SHIB) yükseliş ivmesini yeniden kazanıp "Uptober" trendinde yer alıp alamayacağı veya mevcut yörüngesini sürdürüp sürdüremeyeceğidir. İşte Shiba Inu'nun (SHIB) Ekim 2023'teki olası fiyat aralığı:

Shiba Inu'nun (SHIB) Ekim Yürüyüşü

Changelly'nin tahminlerine göre Shiba Inu'nun (SHIB) bu ay ciddi bir fiyat artışı yaşamaması bekleniyor. Bunun yerine, tokenin gözle görülür dalgalanmalar yaşaması ve tahmini fiyat aralığının 0,00000700 ila 0,00000700 dolar aralığında olması bekleniyor.

Ekim Ayının İkinci Haftasındaki Zorluklar

Ancak Ekim ayının ikinci haftasının meme coin için önemli zorluklar yaratabileceğini unutmamak çok önemli. Bu dönemde, birkaç düşüş yaşanacağı ve potansiyel olarak mevcut değerinden yaklaşık %11,62 düşeceği tahmin ediliyor. 14 Ekim'de Shiba Inu (SHIB) kendisini 0,000006609$'a kadar düşük bir seviyede işlem görebilir.

Shiba Inu'nun Ekim Koşusu: SHIB Fiyatı Ne Olabilir?

Ekim Ayını Sonlandıracak Potansiyel Bir İyileşme

Ekim ayının sonuna yaklaşırken Shiba Inu'nun (SHIB) yükseliş ivmesini yeniden kazanacağı konusunda iyimserlik var. Changelly'nin görünümüne göre Shiba Inu (SHIB) ay ortasında kayda değer bir yükseliş yaşayabilir. Varlığın mevcut değerinden %11,2 artışla 0,000008289 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Ancak meme coin için ayın kötü bitmesi bekleniyor. Shiba Inu'nun (SHIB) mevcut fiyatından %2,35 düşük olan 0,000007302$ seviyesinden işlem görmesi bekleniyor.

Bu tahminler, Ekim 2023'te meme coin için neler olabileceğine dair içgörüler sunarken, kripto para birimi piyasalarının son derece spekülatif olduğunu ve piyasa duyarlılığı, benimseme eğilimleri ve dış haber olayları dahil olmak üzere çeşitli faktörlerden etkilendiğini akılda tutmak çok önemlidir.

Shiba Inu'nun Ekim Koşusu: SHIB Fiyatı Ne Olabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shiba Inu Ekosisteminin Yeni Harikası: Shibarium Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
ShibaSwap Ekosisteminin Yol Göstericisi Olan ''BONE'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar