Anasayfa Altcoin Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı!

Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı!

Altcoin

Shibarium ana ağının yeniden açılması üzerine bir coin, yüzde 15 artış gösterdi.

Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı!

Geliştirici Shytoshi Kusama liderliğindeki Shiba Inu ekibi, günlerce süren inceleme, test ve zincir değişikliklerinin ardından Shibarium ana ağını yeniden açtı.

Shiba Inu influencer'larının X'e giderek Layer-2 blockchain'inin yeniden yayına girdiğini duyurmasının ardından Shibarium'un gas tokeni Bone ShibaSwap (BONE) fiyatı saatler içinde yüzde 15 arttı.

Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında

Shiba Inu Geliştiricisi Beklenen Duyuruyu Yaptı: Neredeyse HazıShibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı!

Shiba Inu yetkilisi Lucie, Shibarium'un blok ürettiğini ve iyi çalıştığını ve sadece halka açılması gerektiğini ima etti. Birkaç dakika sonra Shibariumscan.io explorer, blok üretimlerini ve işlemlerini göstermeye başladı.

Shytoshi Kusama; güvenliği, istikrarı ve merkeziyetsizliği geliştirmek için Shibarium'u yüzde 1.500 oranında ölçeklendirme sözü verdi.

Shibarium, yeni bir izleme sistemine ve RPC düzeyinde hız sınırlaması ve otomatik sunucu sıfırlama dâhil olmak üzere ek arıza güvenliği mekanizmasına sahiptir.

Shiba Inu yetkilisi Lucie, köprülenmiş BONE tokenlerinin geldiğini ve Shibarium ana ağının yeniden halka açık olduğunu açıkladı. Ekip, ayrıca zinciri indekslerken topluluktan sabırlı olmasını da istedi.

Shiba Inu ekibi, yönetişim ve yönetim için tam olarak çalışan bir sisteme sahip olmak amacıyla ShibPaper'ı uygulamaya başlayacak. Projeler ve merkeziyetsiz uygulamalar (Dapps), Shibarium zincirini temel alarak faydayı ve token yakımlarını artıracak.

BONE Fiyatı Yüzde 15 Arttı

Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı!

Shibarium'un gas tokeni BONE, fiyat bakımından son 24 saat içinde yüzde 15 artış gösterdi. Fiyat, şu anda 1,38 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 1,19 dolar ve 1,34 dolardır. Son 24 saat içerisinde işlem hacminin yüzde 100 artması, yatırımcıların ilgi gösterdiğine işaret ediyor. 

Bu arada SHIB fiyatı, son 24 saatte sadece yüzde 1 arttı ve fiyat şu anda 0,0000083 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 0,00000813 dolar ve 0,00000851 dolardır.

LEASH fiyatı, son 24 saatte yüzde 18 oranında fırladı ve şu anda 494 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinGape

Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik