Anasayfa Altcoin Shibarium Bu Metrikte Patlama Yaptı: Yaklaşık Yüzde 700 Arttı!

Shibarium Bu Metrikte Patlama Yaptı: Yaklaşık Yüzde 700 Arttı!

Altcoin

Shibariumscan tarafından paylaşılan verilere göre; Shibarium, bir metrikte yaklaşık yüzde 700 artışa tanıklık etti.

Shibarium Bu Metrikte Patlama Yaptı: Yaklaşık Yüzde 700 Arttı!

İlk lansmanı sırasında sorunlarla karşılaşmasına rağmen Shibarium, hızla artan benimsenmesi nedeniyle bir şekilde gelişti.

Shibariumscan tarafından sağlanan veriler, yeni onaylanan sözleşmelerin sayısında yüzde 678,18'lik şaşırtıcı bir artış olduğunu ortaya koydu. Bu artış, Shibarium'daki onaylanmış sözleşmelerin toplam sayısını 428 gibi tarihi bir zirveye taşıdı.

Shibarium Bu Metrikte Patlama Yaptı: Yaklaşık Yüzde 700 Arttı!

Grafikte görüldüğü üzere, 1 Eylül'de toplam teyit edilen sözleşme sayısı 55'ti. Bununla birlikte Shibarium ağı, o zamandan bu yana sürekli olarak yükseliş eğilimi göstermiştir.

Bu dikkat çekici yükseliş, 18 Eylül'de sadece 24 saatlik bir süre içinde yüzde 533'lük şaşırtıcı bir artışa tanık olan yeni onaylanmış sözleşmelerdeki ani bir artışla ilişkilendirilebilir. Sadece bir gün önce sayı sadece 3 iken, hızla 19'a yükseldi.

Bu durum Shibarium ağı için kesinlikle yükseliş anlamına geliyor. Doğrulanmış akıllı sözleşmeler yalnızca bilgi yayılımını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda bu sözleşmelerin temel hedeflerini de aktarır. Bu şeffaflık, bu sözleşmelere dayanan projelere kaynak kodu hakkında değerli bir anlayış kazandırarak avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca, toplam sözleşme sayısında da önemli bir artış olmuştur. Şu anda Shibarium'daki toplam sözleşme sayısı 9.917'ye ulaşmıştır. Toplam işlemler gibi diğer istatistikler de 3 milyona yaklaşıyor. Ayrıca, L2 ağında 1.246.744 cüzdan adresi bulunmaktadır.

Shibarium Bu Metrikte Patlama Yaptı: Yaklaşık Yüzde 700 Arttı!

Shibarium'un TVL'si Düşüyor

Ağın geri kalanı gelişiyor gibi görünürken, Shibarium içerisindeki kilitli toplam değerde bir düşüş yaşandı.

Ağustos ayında, Shibarium'daki TVL 1,47 milyon dolar ile zirveye ulaştı ancak o zamandan beri kademeli bir düşüş yaşadı. Şu anda Layer 2 protokolünün toplam değeri önemli ölçüde düşerek 599.032 dolara gerilemiştir.

Buna ek olarak, Shibarium'da toplam 13 proje bulunmaktadır. DogSwap ve MARSWAP, toplam sayılara önemli ölçüde katkıda bulunan kayda değer merkeziyetsiz borsalardır.

Bu platformların her biri 200.000 doları aşan bir TVL'ye sahiptir. Bu arada Shiba Inu fiyatı, yazının hazırlandığı sırada günlük yüzde 1,22'lik bir artışla 0,000007386 dolardan işlem görüyor.

Shibarium Bu Metrikte Patlama Yaptı: Yaklaşık Yüzde 700 Arttı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar