Anasayfa Altcoin Shibarium, SHIB Balinalarını Tetikledi: 1 Trilyondan Fazla...

Shibarium, SHIB Balinalarını Tetikledi: 1 Trilyondan Fazla...

Altcoin

Shiba Inu balinaları, Shibarium lansmanı beklentisiyle 1 trilyondan fazla SHIB biriktirerek fiyatların yükselmesine yardımcı oldu...

Shibarium, SHIB Balinalarını Tetikledi: 1 Trilyondan Fazla...

Shiba Inu (SHIB) balinaları, popüler memecoin'den daha fazlasını toplayarak geri döndüler. Bu büyük oyuncular, son iki ayda yaklaşık 9 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) topladı. Son satın alma çılgınlığı, Shiba Inu (SHIB) ekosistemi için tasarlanmış ikinci katman (L2) bir çözüm olan Shibarium'un çıkışına öncülük ediyor.

Santiment'in zincir içi verileri, adresleri 10 ila 100 milyar Shiba Inu (SHIB) token tutan SHIB balinalarının 4 Haziran'dan bu yana şaşırtıcı bir şekilde 1,11 trilyon Shiba Inu (SHIB) satın aldığını ortaya koyuyor. Bugün itibarıyla, bu cüzdanların toplam varlıkları, yaklaşık 265,73 milyon dolar değerinde 32,49 trilyon Shiba Inu (SHIB) tokeni tutarındadır.

Shibarium, SHIB Balinalarını Tetikledi: 1 Trilyondan Fazla...

Shiba Inu (SHIB) ekosistemindeki son gelişmeler bu artan ilgiyi tetikleyebilir. Shibarium ağının lansmanı yaklaşırken, Shiba Inu (SHIB) geliştiricileri Shibarium'u Ethereum'a (ETH) bağlayan bir test ağı köprüsü başlattı.

Bu köprü, iki blok zincir arasındaki varlık transferlerini kolaylaştırır. Yine de, Shibarium şimdilik yalnızca testnet varlıklarını desteklemektedir. Shiba Inu (SHIB) ekibi, kullanıcıları rahatlık ve yeterlilik oluşturmak için bu işlevi araştırmaya teşvik ediyor.

Shibarium'un test ağından gelen ilk göstergeler umut verici. Temmuz ortasından bu yana günlük işlem sayılarında küçük bir düşüş olsa da, Puppyscan verileri 33 milyondan fazla işlem, 17 milyon adres ve 1,89 milyon blok gösteriyor. Shibarium'un yakında piyasaya sürülmesi, Shiba Inu'yu (SHIB) memecoin statüsünden gerçek dünya faydasına sahip bir varlığa yükseltme potansiyeline sahiptir.

Shiba Inu (SHIB) ve İlişkili Tokenlerde Fiyat Artışı Yaşanıyor!

Bu gelişmelere rağmen, SHIB'nin fiyatı bugün %4,47 arttı ve yazının yazıldığı tarihte 0,000008161$ seviyesinde bulunuyor. Bu yükseliş, daha geniş kripto para piyasasının genel olarak bastırılmış performansı göz önüne alındığında özellikle dikkate değer.

4,9 milyar dolarlık piyasa değeriyle Shiba Inu (SHIB), şu anda Bitcoin Cash (BCH) ve Avalanche (AVAX) gibi diğer iyi bilinen kripto para birimlerinin üzerinde yer alıyor.

Shibarium, SHIB Balinalarını Tetikledi: 1 Trilyondan Fazla...

Benzer şekilde, Shiba Inu (SHIB) ile ilişkili token, BONE ve LEASH, geçtiğimiz gün sırasıyla %6,7 ve %8,9'luk fiyat artışlarına tanık oldu. Her iki token de Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin ayrılmaz bileşenleri olmaya hazırlanıyor.

Kaynak: BeInCrypto

Shibarium, SHIB Balinalarını Tetikledi: 1 Trilyondan Fazla... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar