Anasayfa Altcoin Shibarium'da Sıcak Gelişme: Son Güncelleme Yayınlandı!

Shibarium'da Sıcak Gelişme: Son Güncelleme Yayınlandı!

Altcoin

Shiba Inu baş geliştiricisi, son Shibarium ölçeklendirme güncellemesini yayınladı.

Shibarium Ana Ağı Yeniden Yayında: Bu Coin Aniden Fırladı!Shibarium'da Sıcak Gelişme: Son Güncelleme Yayınlandı!

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium ölçeklendirmesine ilişkin son güncellemeyi yayınlayarak Layer 2 ağının yeniden halka açıldığını resmen duyurdu.

Kusama, Shibarium ana ağının kapalı olduğu süre boyunca Polygon, Unification ve geliştiricilerin verdiği desteği takdir ederken "Shibarium canlı ve iyi çalışıyor." dedi.

Shibarium Ölçeklendirmesine İlişkin Son Güncelleme

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 28 Ağustos'ta resmî bir blogda Shibarium'un 65.000'den fazla cüzdan ve 350.000 işlem biriktirdiğini açıkladı. Explorer Shibariumscan.io, Shibarium ana ağının 24 Ağustos'tan bu yana blok ürettiğini gösteriyor.

Polygon ekibine bir açıklama yapmam ve büyük bir teşekkür etmem gerekiyor. Olay başladıktan hemen sonra doğrudan Polygon'dan Sandeep'i aradım ve hiç düşünmeden, durumun mükemmel bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak için ek kaynaklar sağlamaya yardımcı oldu. İşte bu yüzden Polygon'u çatallaştırma kararımız doğru bir karardı.

Shibarium'da Sıcak Gelişme: Son Güncelleme Yayınlandı!

Fonlar ve köprüyle ilgili olarak Shytoshi Kusama, fonların güvende olduğunu ve köprünün düzgün çalıştığını açıkladı. SHIB, LEASH ve WETH'in köprü üzerinden çekilmesi, genellikle 45 dakika ila 3 saat sürecek ve en az 2 kontrol noktasında gerçekleşecek. Bu arada BONE çekimi, 7 güne kadar sürebilir.

Topluluğu, "Shibarium üzerinde inşa edilen herhangi bir token konusunda dikkatli olmaları ve yalnızca gerekli özeni gösterdikten sonra yatırım yapmaları" konusunda uyaran Shytoshi Kusama; Shibarium'un köprü adresi, RPC ve Chain ID gibi ayrıntıları paylaştı.

Shytoshi Kusama; daha önce güvenlik, istikrar ve merkeziyetsizliği geliştirmek için Shibarium'u yüzde 1.500 oranında ölçeklendirme planını açıklamıştı. Shibarium, ayrıca yeni bir izleme sistemine ve RPC düzeyinde hız sınırlaması ve otomatik sunucu sıfırlama dâhil olmak üzere ek arıza güvenliği mekanizmasına sahiptir.

SHIB ve BONE Fiyatları Baskı Altında Kaldı

Shibarium'da Sıcak Gelişme: Son Güncelleme Yayınlandı!

Shiba Inu ekosistemi tokenleri BONE ve LEASH, Shibarium ana ağının 24 Ağustos'ta halka yeniden açıldıktan sonra blok üretmeye başlamasının ardından yüzde 15'in üzerinde fırladı.

SHIB fiyatı, Shibarium'un yeniden açılmasına rağmen çoğunlukla baskı altında kaldı. SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 2 düştü ve fiyat şu anda 0.0000079 dolardan işlem görüyor. 24 saatin dip ve tepe fiyatları sırasıyla 0.00000792 dolar ve 0.00000815 dolardır. 

Bu arada BONE fiyatı, geçen haftaki toparlanmanın ardından son 24 saatte yüzde 3 düşüşle 1,33 dolardan işlem görüyor. 24 saatin dip ve tepe fiyatları sırasıyla 1,29 ve 1,38 dolardır. 

Bununla birlikte SHIB ve BONE sahipleri hızla artıyor ve son zamanlarda trilyonlarca token borsalardan taşınıyor.

Kaynak: CoinGape

Shibarium'da Sıcak Gelişme: Son Güncelleme Yayınlandı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shiba Inu Ekosisteminin Yeni Harikası: Shibarium Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
ShibaSwap Ekosisteminin Yol Göstericisi Olan ''BONE'' Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar