Anasayfa Altcoin Shibarium'un Ölçeklenebilirliği Artırılıyor: SHIB Ne Durumda?

Shibarium'un Ölçeklenebilirliği Artırılıyor: SHIB Ne Durumda?

Altcoin

Shiba Inu tarafından Shibarium'un ölçeklenebilirliğini artırmaya yönelik girişimler, SHIB fiyatlarını nasıl etkiliyor? İşte ayrıntılar...

Shibarium'un Ölçeklenebilirliği Artırılıyor: SHIB Ne Durumda?

Shiba Inu'nun çok beklenen Shibarium lansmanından beri söz konusu ölçeklendirme çözümü, kripto topluluğunda sıcak bir tartışma konusu olmaya devam etti. Bu, sadece blockchain'e kattığı değer nedeniyle değil, aynı zamanda birçok spekülasyon ve söylenti için de geçerli.

Shiba Inu ekibi, bazı zorluklarla karşılaşsa da Layer 2'yi çalışır durumda tutmak için çalışıyor. Shibarium'un lansmanından hemen sonra ağ etkinliğinde büyük bir artış oldu. En son blogunda Shiba Inu, ölçeklendirmeye yönelik çabalarını hızlandırdıklarını açıkladı.

Shiba Inu, Shibarium'un Ölçeklenebilirliğini Artırıyor

Shibarium'un Ölçeklenebilirliği Artırılıyor: SHIB Ne Durumda?

En son bloga göre; Shiba Inu, blockchain'i birden çok şekilde ölçeklendirmek, tekrar test etmek ve halka açmak için yeniden başlattı.

Shibarium ekibi, birinci sınıf metal altyapının yanı sıra sunucu altyapısını yüzde 1.500 oranında ölçeklendirmek için merkeziyetsiz ekip ve doğrulayıcılarla birlikte çalıştı.

Bunun da ötesinde ekip, trafiği desteklemek ve yönetmek için ek protokoller oluşturmak üzere birkaç blockchain uzmanıyla birlikte çalıştı.

Yakın tarihli başka bir blog, ekibin mükemmel güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlamaya odaklandığını ve blockchain üzerinde kapsamlı testlere başladığını ortaya koydu. Shibarium, şu anda normal olarak bloklar üretiyor, ancak özel modda.

SHIB Kırmızıda Kaldı

Shibarium'un Ölçeklenebilirliği Artırılıyor: SHIB Ne Durumda?

Shibarium geliştiricileri ölçeklenebilirliği sağlamak için kemerlerini bağlarken, SHIB yatırımcıları zarar etmeye devam etti.

Son piyasa düşüşünden sonra birkaç kripto para birimi nihayet günlük tablolarını yeşile boyamayı başardı. Fakat SHIB'de durum böyle olmadı. SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 1'den fazla düştü.

CoinMarketCap'e göre; yazının yazıldığı sırada SHIB, 4,9 milyar doları aşan piyasa değeriyle 0,00000839 dolardan işlem görüyor. Bu da onu en büyük 14'üncü kripto para birimi haline getiriyor. 

Fiyat düşüşü, token çevresinde olumsuz bir duygu uyandırdı. Bu, Shiba Inu'nun yükseliş hissiyatının son 24 saatte yüzde 40 düştüğünü ortaya koyan LunarCarush'un verilerinden açıkça görülüyordu. Ayrıca meme coin'in Altrank'i de tipik bir düşüş sinyali olacak şekilde 523 arttı.

Bununla birlikte SHIB'in borsa rezervinin düştüğü de belirtilmelidir. Bu da tokenin satış baskısı altında olmadığını gösteriyor.

SHIB'in günlük grafiğine bakıldığında, yatırımcıların token fiyatı yükselmeden önce daha uzun süre beklemek zorunda kalabileceklerini gösteren birkaç gösterge ortaya çıktı. MACD, piyasada büyük bir düşüş eğilimi gösterdi.

Shiba Inu'nun Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Chaikin Money Flow (CMF) göstergeleri de nötr işaretin altında kalmaya devam etti. Bu, SHIB'in fiyatının yükselmesini engelleyebilecek başka bir düşüş sinyaliydi.

Kaynak: AMBCrypto

Shibarium'un Ölçeklenebilirliği Artırılıyor: SHIB Ne Durumda? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik