Anasayfa Altcoin SHIB/BONE Ticaret Çifti Bu Borsada Listelendi!

SHIB/BONE Ticaret Çifti Bu Borsada Listelendi!

Altcoin

Yeni bir Shiba Inu (SHIB) ve Bone ShibaSwap (BONE) çifti artık Singapur merkezli kripto borsası Crypto.com'da işlem görmeye hazır...

SHIB/BONE Ticaret Çifti Bu Borsada Listelendi!

2016 yılında kurulan Crypto.com borsası, dünya çapında 90 ülkeye yayılmış 80 milyondan fazla kullanıcısı olan önde gelen dijital varlık platformları arasında yer alıyor.

En yeni ekleme, ticaret firmasının bir ay önce ShibaSwap'in yönetim tokeni BONE'yi listelemesinden sonra geldi.

SHIB'in geliştirme ekibi, ölçeklendirme çözümünün o sırada Shibarium adlı bir beta sürümünü sunmaya hazırlandığından bu hareket büyük ilgi gördü.

Crypto.com'un şu anda Shiba Inu Governance tokeninin en büyük 10 sahibi arasında yer aldığını belirtmekte fayda var.

Blockchain kaşifi ve analitik platformu Etherscan.io.'dan alınan verilere göre, Crypto.com'un BONE cüzdanı önemli bir büyüme kaydetti. 2 Mart'tan itibaren cüzdan, kabaca 2,66 milyon dolar değerinde 2 milyondan fazla BONE token biriktirdi.

Borsa, BONE sahipleri sıralamasında Singapur merkezli başka bir borsa MEXC Global'i takip ediyor.

BONE, Shiba Inu (SHIB) topluluğunun gelen önerilere oy vermesini sağladığı için tüm ShibaSwap ortamı için çok önemlidir. Bir kullanıcının ne kadar çok tokeni varsa, oylarının yaklaşan kararlar üzerinde o kadar fazla etkisi olacaktır.

Şu anda, tokenin toplam arzı 250 milyonda duruyor ve konfigürasyonu, dolaşım arzı açısından onu önceki iki tokenin tam ortasına yerleştiriyor. ShibaSwap'in yönetim tokeni olan BONE, platformun gelişimi ve başarısı için esastır.

Ayrıca Shibarium ekibi, her işlemin Shiba Inu (SHIB) tokenlerini yakacağını ve işlem maliyetlerini karşılamak için BONE'u görevlendirerek her iki tokenin de artmasına yardımcı olacağını söyledi.

BONE Birkaç Yüksek Profilli Listelemeyi Güvence Altına Aldı!

Hayal kırıklığını ve gecikmeleri önlemek için, projenin ana geliştiricisi Shytoshi Kusama, ana ağın çıkış tarihlerini veya beta sürümünün ne kadar süreyle kullanılabilir olacağını sessize aldı.

SHIB/BONE Ticaret Çifti Bu Borsada Listelendi!

Bununla birlikte, Shiba Inu'nun BONE'si birkaç yüksek profilli listelemeyi güvence altına aldı ve yakın zamanda TRON'dan Justin Sun tarafından desteklenen Poloniex borsasında bir liste kazandı.

Bunun dışında token, Gate.io, Huobi Global ve Bitget gibi birkaç üst düzey borsaya indi. BONE, Brezilya kripto para borsası NovaDAX'taki ayak izini de genişletti.

Bununla birlikte, yeni listeleme, token fiyatı üzerinde önemli bir etki yaratmadı ve şu anda son 24 saatte %3'ün üzerinde düşüşle 1,08 $'da zayıflıyor.

Kaynak: TronWeekly

SHIB/BONE Ticaret Çifti Bu Borsada Listelendi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan