Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Sıcak gelişme! Analist, Yearn.finance Coin’in ralli yapacağı seviyeyi açıkladı!

Yearn.finance Coin son günlerde çok kötü performans sergiliyor. YFI, en yüksek seviyesi olan 44,000 dolardan %70 aşağıda 12,000 dolar civarlarında işlem gördü. Yearn.finance Coin şu anda 14,786 dolardan ya da 116.967 TL’den el değiştiriyor.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried YFI fiyatını neden düştüğünü 3 madde ile açıkladı.

  • Tüm DeFi sektöründe gerçekleşen düzeltme dalgası.
  • Olumsuz halka ilişkiler olayları.
  • Kısa vadeli yield farming kazançlarının düşmesi.

CEO’ya göre yukarıdaki faktörler genel olarak kripto para piyasasında azalmaya başlamış olsa da yatırımcılar hala YFI’nin boğa hareketi kazanacağına inanmıyor.

Analist Yearn.finance Coin’in ralli yapması içi geçmesi gereken seviyeyi söyledi

ColdBloodedShiller adlı kripto para analisti aşağıdaki grafiği paylaşarak YFI’nin geçmesi gereken seviyeyi açıkladı. Lider DeFi tokeni son haftalardan fiyatı engelleyen 4 saatlik eksensel düşüş trendinin üzerine çıktı. Analiste göre:

“Herkes YFI’de fiyatın yükselmesi için kırılmış 4 saatlik diyagonala bakıyor. Fiyat 16 bin doların üzerine çıkmadığı sürece buraya bakmak tamamen mantıksızdır.”

Sıcak gelişme! Analist, Yearn.finance Coin’in ralli yapacağı seviyeyi açıkladı!

TradingView YFIUSD: https://www.tradingview.com/symbols/YFIUSD/

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BitMEX’in İngiltere'de Çalışma Yetkisi Yok

Diğer analistlerde makro piyasa görünümü boğa toparlanma hareketleri göstermediğinden dolayı fiyatın 10,000 dolara doğru gittiğini söylüyor.

Bu analizlere ek olarak yeni bir yield farming seviyesi açacak Yearn.finance v2 Vaults testleri devam ediyor. Bu gelişme YFI’nin değerini, YFI ücretlerini ve YFI para çekme ücretlerini arttırabilir. Bazı analistler olumsuz halkla ilişkiler olaylarının YFI fiyatını geride tuttuğunu ve fiyatın ralli yapması için bunların üzerinden zaman geçmesi gerektiğine inanıyor.

“Bitcoin Fiyatı Ne Kadar? Bitcoin Nedir? 1 Bitcoin Kaç TL Kaç Dolar?” adlı bugünkü Bitcoin analizini okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyati-ne-kadar-19-10-2020/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

Osman Kolat

Osman Kolat, 1987 Ankara doğumludur. Ekonomi, kripto paralar, fintech üzerine çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda ekonomi okur yazarlığı yanı sıra, mevcut ekonomik düzeni daha iyi anlayabilmek ve okuyucularına aktarabilmek adına akademik çalışmalar yürütmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu