Kripto Para Haberleri

Sıcak gelişme! Binance Türkiye resmi olarak açıldı!

ABONE OL:

Lider kripto para borsası Binance sonunda Türkiye borsasını resmi olarak açtığını duyurdu. Ziraat Bankası ve VakıfBank’ın desteğiyle küresel olarak kripto para hacimlerinde lider borsa artık Türk kullanıcılarına direk olarak hizmet verebilecek. Binance Türkiye dün akşam saatlerinde resmi olarak kullanıma açıldı.

Ziraat Bankası ve VakıfBank’a ek olarak borsaya diğer bankalardan da transfer yapılabiliyor. Borsanın açıklamalarına göre tüm bankalardan Türk Lirası yatırma ve çekme işlemi yapılabiliyor.

Neden Binance Türkiye kullanılmalı?

Binance’ın ülkemizdeki resmi borsası https://www.trbinance.com adresine tıklayarak borsa açan herkes %10 komisyon indirimi kazanacak. Bu özelliğe ek olarak yeni borsa referans ayrıcalıkları da sunuyor. Arkadaşlarını borsada hesap açamaya çağıran herkes %20’ye varan komisyon indirimi alabilecek. Burada da bitmiyor, yeni referans sistemiyle Binance TR SXP airdropu düzenliyor. Bu airdrop’un detaylarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

https://www.trbinance.com

Binance TR’de Türk Lirası ile 0 komisyon ücreti

Binance Türkiye’de Türk Lirası ile yapılacak kripto para alım satım işlemlerinden 0 komisyon alınacak. Borsa TL’ye karşı işlem gören kripto paralarda piyasa yapıcı emir komisyonlarını 0’a indirdi. 1 ay boyunca Türk Lirası ile işlemlerde borsa da komisyon olmayacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  IOTA Kurucusu Hack Kurbanlarına Şahsen Ödeme Yapacak

Binance TR’ye bulunan Türk Lirası işlem çiftleri şöyledir: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve Swipe (SXP). Detayları öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Binance borsaları arsında transfer ücreti yok

Binance ve Binance TR arasında yapılacak ticari işlemlerde herhangi bir ücret ödemesi olmayacak. Binance, özellikle Türkiye topluluğunu dinleyerek böyle bir özelliği hayata geçirdi. Artık ülkemizdeki kripto para tüccarları Binance’ın ilk versiyonunda kripto para ticareti yaparak daha sonra Binance TR’ye hiçbir işlem ücreti ödemeden geçip kripto paralarını nakit paraya çevirebilecek. Daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz.

“Son dakika! Bitcoin’de 2017 rallisi gibi rallinin başladığını gösteren veriler var” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-bitcoinde-2017-rallisi-gibi-rallinin-basladigini-gosteren-veriler-var/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu