Bitcoin Haberleri

Sıcak gelişme: Bitcoin piyasa değeri bankacılık devini geçti!

JP Morgan CEO’su Jamie Dimon, “Bitcoin benim tarzım değil” demesinden kısa süre sonra Bitcoin piyasa değeri JP Morgan’ın piyasa değerini geride bıraktı. Hala devam etmekte olan parabolik ralli ile Bitcoin bugün, 24 Kasım 2020’de 3 yıldır ilk kez 19,000 doların üzerine çıktı. Bitcoin bu son yükseliş ile yeni bir piyasa değeri rekoruna imza attı.

Bitcoin piyasa değeri JP Morgan’ı geçti

Bitcoin’in piyasa değeri son 24 saat içinde 345 milyar dolardan başlayarak yükselişe geçti ve şu anda 352 milyar dolarda.

MacroTrends verilerine göre JP Morgan 23 Kasım 2020’yi 349 milyar dolarlık piyasa adeğeri ile kapattı. JP Morgan’ın piyasa değeri bu yıl 258 milyar dolara düşmüştü. JP Morgan CEO’su Jamie Dimon 2017’de Bitcoin’in sahtecilik ve dolandırıcılık olduğunu iddia etmişti.

Ünlü CEO’nun Bitcoin görüşleri 2020’de PayPal’ın Bitcoin’e destek eklemesi ya da kamuya açık şirketlerin Bitcoin yatırımı yapmasına rağmen değişmedi. 18 Kasım 2020’de Jamie Dimon, “Bitcoin çok farklı, hiç benim tarzım değil.” dedi.

Ünlü analist Bitcoin'in 2017 rallisindeki gibi hareket ettiğini tespit etti! İşte detaylar..

JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’ın bu eleştirisel görüşlerine rağmen Kasım ayında JP Morgan yatırımcılarına “Bitcoin’de uzun vadeli olarak yükseliş olabilir.” dedi. Buna ek olarak bankacılık devi uzun vadede Bitcoin’in 2 ya da 3 kat değer kazanabileceğini söyledi.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu