Kripto Para Haberleri

Sıcak gelişme: Coin Cloud, Brezilya’nın ilk kripto para ATM’sini kurdu

ABONE OL:

Bugün Coin Cloud, Brezilya’da ilk kripto para ATM’sini kurduğunu açıkladı. Coin Cloud‘un kripto para ATM’si ile toplamda 29 farklı kripto para ile işlem yapılabiliyor. Bu 29 farklı kripto paranın arasında en çok Bitcoin ve Ethereum göze çarpıyor.

10 yeni ATM kuruldu

Coin Cloud yeni kripto para ATM’lerini Sao Paulo ve Rio de Janeiro’daki bazı yerlere yerleştirdi. Şirket bu kripto para ATM’lerinin geleneksel bir ATM gibi çalıştığını söyledi. Normal ATM’ler gibi kripto para ATM’leride hızlı bir şekilde işlem yapılması için ekranda bulunan seçenekler ile kullanılıyor. Coin Cloud’a göre, yeni kripto para ATM’lerinde herhangi bir satın alma veya satış tamamlanmadan önce cep telefonuyla iki aşamalı doğrulama yapılacak. Bunun ardından ATM kullanıcısı isteği kripto parayı ATM haznesine para koyarak alabilecek.

Kripto para ATM’sinden alınan kripto para doğrudan kullanıcının dijital cüzdanına gidecek. İlk haftalarda, en az 10 Brezilya Reali ile yapılabilecek. Satışlarda minimum değer 50 Brezilya Reali olacak. 1 Brezilya Reali şu anda 1,52 Türk Lirası ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  'Kripto para piyasaları çökebilir'

Brezilya’da nerelerde kripto para ATM’si var?

Brezilya’da şu anda 10 adet kripto para ATM’si bulunuyor.  İlk ATM Barra da Tijuca, Rio de Janeiro’da bulunuyor, diğer 9 kripto para ATM’si Sao Paulo’da,P inheiros, Jardins, Itaim Bibi, Brooklin ve Vila Andrade bölgelerinde ve diğerleri d’Alphaville ve Sorocaba şehirlerinde bulunuyor.

Amerikalı Coin Cloud ilerleyen zamanlarda Brezilya’ya daha fazla ATM kuracağını vaat etti. 2014 yılından beri Coin Cloud, Kuzey Amerika’da 1,000’den fazla ATM ile kripto para alım satımı sunmaktadır.

“Sıcak gelişme: Covid-19 aşısı, Bitcoin’in yükselişini durdurdu. Peki şimdi ne olacak?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/sicak-gelisme-covid-19-asisi-bitcoinin-yukselisini-durdurdu-peki-simdi-ne-olacak/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu