Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Sıcak gelişme! Ripple ABD’de patent aldı!

ABONE OL:

Blok zincir ödeme şirketi Ripple dış dünyadan toplanan verilerle akıllı sözleşme yapabilen bir tasarımın patentini aldı. Şirketin bu yeni akıllı sözleşme patenti Oracle’ları kullanarak merkezi olmayan platformu ve gerçek dünyayı birbirine bağlıyor.

Ripple ABD’de patent aldı!

2018 Haziran ayından yapılan patent başvurusu opsiyon sözleşmelerinde daha önceden belirlenen durumlara erişildiğinde yeni sistem otomatik olarak tasfiye işlemlerini yapacak. Akıllı sözleşmeler en çok Ethereum ağında gerçekleşse de Ripple gibi büyük blok zincirlerde bu sistemi kullanmaya çalışıyor. Ripple ağının böyle bir gelişmeye adım atması genel olarak şirket ve şirketin kripto parası XRP için çok önemli bir haberdir.

https://www.google.com/finance

Ripple , patente harcanan zamanın ve emeğin çok olduğunu belirtse de şirket bu yeni türev temelli akıllı sözleşme türünü kullanmak zorunda olmadığını söyledi. Ripple şu anda bu konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

“Son dakika! BitMEX haberinden sonra borsadan 32,000 Bitcoin çekildi!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitmex-haber-32000-bitcoin-cekildi/

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Gürcistan, kripto paraların merkezi olabilecek mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu