Kripto Para Haberleri

Sıcak gelişme: Sağlık Bakanlığı, Binance’e teşekkür etti

Lider kripto para borsası Binance Covid-19 salgınına destek amaçlı olarak yaptığı bağışlardan dolayı Türkiye Sağlık Bakanlığından bir teşekkürü hak etti.

Changpeng Zhao, Binance CEO

Türkiye Sağlık Bakanlığının teşekkür mektubu Binance Charity yöneticisi Helen Hai ve Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya gönderildi.

Korona virüsü salgını çıktığından beri Binance Charity aracılığıyla ülkeler maske ve medikal malzeme yardımı yapan Binance ülkemize toplamda 40 bin tane medikal maske gönderdi. Bu cömertliği ile borsanın Binance Charity organizasyonu ve borsanın CEO’su Changpeng Zhao Türkiye Sağlık Bakanlığından teşekkür mektubu aldı.

Binance Charity ve Changpeng Zhao teşekkür mektubunu paylaştı!

Binance Charity ve Changpeng Zhao’ya Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen mektuplar hem borsanın CEO’su hem de resmi Binance Charity Twitter hesabı tarafından paylaşıldı.

Binance Charity resmi hesabından mektubu paylaşarak, sizin bağışlarınız ve bizim bağımlarımız ile gönderilen 40 bin KN95 maskesine Türkiye hükumeti bir teşekkür mektubu ile cevap verdi. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise, resmi Twitter hesabında Binance Charity’nin tweetini re-tweet yaparak “bir seferde bir maske” yazdı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance ve Simplex'den 1 Aylık Sınırlı Kampanya

“Sıcak gelişme: 22 Hindistan bankası, kripto para ticaretine başlıyor” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/sicak-gelisme-22-hindistan-bankasi-kripto-para-ticaretine-basliyor/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

Osman Kolat

Osman Kolat, 1987 Ankara doğumludur. Ekonomi, kripto paralar, fintech üzerine çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda ekonomi okur yazarlığı yanı sıra, mevcut ekonomik düzeni daha iyi anlayabilmek ve okuyucularına aktarabilmek adına akademik çalışmalar yürütmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu