Kripto Para Haberleri

Sıcak Gelişme: Thodex Vurgununda Mafya Şüphesi!

Thodex vurgunu sonrası Arnavutluk’ta görülen Fatih Özer hakkında ilginç bir bilgi daha yakaladık. Özer’in, 391.000 kişiden topladığı 108 milyon dolarlık kripto varlığı hali hazırda soğuk cüzdanlarda taşıdığı ve bu parayı nakite dönüştürmek için mafya ile iş birliği içerisinde olduğu iddia edildi. Mağdurlar hala ödeme alacağını düşünürken bu haber gerçekten acı bir haber olarak gündeme yansıdı.

Ekipler hali hazırda başkent Tiran olmak üzere Arnavutluk’un tüm şehirlerini karış karış arıyor. Thodex firarisi Özer, parayı elinde tutmaya devam ediyor ve nakde dönüştürmek için sürekli olarak farklı isimler ile bağlantı halinde. Bu bağlantılar çözülebildiği takdirde Fatih Özer’in yakalanması çok daha kolay olacaktır.

Thodex vurgunu, an itibarıyla Türkiye gündeminin en büyük vurgunlarından biri olarak tarihe geçmeyi başarmış durumda. Firari Özer ise hali hazırda kaçak durumunda ve Türk emniyet güçleri de devreye girmiş durumda.

Air Albania Uçağı ile Kaçışı Görüntülendi!

Kripto dolandırıcılık

20 Nisan 2021 tarihinde Air Albania uçağı ile Arnavutluk’a kaçan Fatih Özer, hali hazırda bu ülkede firari durumunda. Şu ana kadar 5 göz altı gerçekleşti ancak net bir sonuç elde edilebilmiş değil. Türk özel kuvvetleri de aramalarına devam ediyor. Thodex, ülkenin en büyük üçüncü kripto para borsası iken şimdilerde farklı bir gündem maddesi ile anılıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Psikolog ve Sosyologlardan Şok Kripto Para Uyarısı!

Çok sayıda mağdur var ve az önce de ifade ettiğimiz gibi toplam 391.000 kişi mağdur durumda. Borsanın bu kadar kalabalık olduğu tahmin edilmiyordu ve aktif üye sayısı da tahmin edilenden çok daha fazla. Fatih Özer, bir ortaklık çalışması ve büyüme adımı atmak için yurt dışına gittiğini söylese de ona inananların sayısı bir hayli az.

Şu an için tüm sosyal medya hesaplarının kapalı olduğunu da görebiliyoruz. Son paylaşım hali hazırda yorum almaya devam ediyor ve girip incelerseniz çok sayıda mağdur yatırımcının olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Gelişmeler var olduğu sürece yine bu adres aracılığı ile aktarmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu