Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Sıcak gelişme: Yearn.finance Coin’in düşüşü hakkında ünlü analistler tahminde bulundu!

ABONE OL:

Yearn.finance (YFI) geçtiğimiz haftalarda ve aylarda çok güçlü bir satış baskısı altında kaldı. DeFi endüstrisi hala sağlam olsa da Ethereum temelli YFI 44,000 dolarlık en yüksek fiyatından 9,635 dolara kadar geriledi. Bu düşüş YFI’nin en yüksek fiyatından %77 oranında değer kaybettiğini gösteriyor. Yine de Yearn.finance Coin DeFi tokenlerinde en çok değer kaybeden kripto para olmadı. Bazı DeFi tokenleri %77’den daha fazla değer kaybetti ama YFI herkesin dilinde olduğu için manşetlerde yer alıyor.

Yearn.finance Coin’in düşüşü hakkında bazı analistlerin yorumları aşağıdaki gibidir:

Yearn.finance Coin fiyatı yükselecek mi?

Son haftalarda yaşanan keskin düşüşlere rağmen analistler YFI fiyatının yükseleceğine inanıyor. Aşağıdaki grafiği paylaşan bir analist, YFI’nin tarihi olarak çok önemli bir teknik bölgeye girdiğinden dolayı yükseleceğini iddia etti.

YFI güncellemesi, 10150’den longa girdim ama 9,6 bin dolar kadar emirlerim var. Haftalardır bu seviyeyi bekliyor. 10 bin doların altında kapitülasyon ve hızlı bir deviasyon olduğundan dolayı stop loss kullanmak çok mantıklıdır. Her zamanki gibi normal riskler vardır.

Blockchain veri ve analitik sağlayıcısı Santiment YFI trendlerinin pozitif bölgeye geçtiğini söyleyerek;

Araştırmalarımıza göre YFI şu anda bullish divergence sinyalleri veriyor. Balina aktivitelerinde bir yükseliş var ve bu iyi bir işarettir. Buna ek olarak aktif adreslerde artıyor.

Polychain Capital ise kısa süre önce 3 milyon dolar değerin YFI aldığını kamuya duyurdu. Bu satım alım YFI’ye yapılan ilk göze çarpan sermaye oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  YFI, Binance Listelemesinden Sonra %55 Arttı

Analistler Uzun Vadede Yearn.finance Coin Hakkında Ne düşünüyor?

Kısa vadeli olarak YFI coin fiyat hareketleri aşağı yönde olsa da analistler YFI’nin uzun vadede yükseleceğini iddia ediyor. Mechanism Capital kurucusu Andrew Kang, YFI’nin ilerleyen vadede daha da büyüyeceğini söyledi.

Andrew Kang:

YFI değeri büyük oranda getirilere bağlıdır. Bu getiri fırsatları büyüdükçe vadeli işlem stratejileri çeşitlenecektir. 10x-100x kaldıraçlı DAI short’u, Temel/Fonlama Ticaretleri, UNI Farming, BAL Farming ve L1/L2 Likidite Köprüsü gibi…

Yearn.finance Coin geliştiricileri şu anda v2 Vault’s güncellemesi üzerinde çalıştığından dolayı Andrew Kang’ın belirttiği makro trendler şu anda hissedilmektedir.

“Astronomik tahmin: Bitcoin bu seviyenin üzerinde kalırsa 100,000 dolara çıkabilir” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/astronomik-tahmin-bitcoin-bu-seviyenin-uzerinde-kalirsa-100000-dolara-cikabilir/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu