Kripto Para Haberleri

Sıcak Gelişme: Yüzde 100 Yerli Kripto Para Birimi Geliyor!

Thodex, Vebitcoin, GoldexCo. gibi kripto para borsalarında yaşanan mağduriyetlerin yatırımcılarda oluşturduğu güvensizliği ortadan kaldırmak için harekete geçildi.

Kripto para borsalarında yaşanan ve güvensizlik ortamını ortaya çıkaran sorunların başında, kullanıcıların zamanında işlem sonlandıramaması geliyor. Acil durumlarda kripto para borsasına giriş yapamayan kullanıcılar genellikle bu durumdan finansal olarak büyük zarar görüyor.

70 yerli yazılımcının altyapısını kurduğu ve 4 milyon dolar yatırım yapılan ABStocks, yatırımcıyı koruyacak bir dizi önlemle önümüzdeki ay piyasaya girmeye hazırlanıyor.

ABStocks Yatırımcısı ve AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak:

70’e yakın Türk yazılımcının 2 yıllık bir sürenin ardından geliştirdiği ABStocks, uluslararası güvenlik ruhsat standardına sahip ve arkasında duran güçlü bir holding yapısı ile kripto para borsa sektörüne girecek.

Bu alana bugüne kadar 4 milyon dolardan fazla yatırım yaptık. Sektörün düzene girmesini, Türkiye’nin bu alanda güçlü ve güven veren bir ülke olmasını istiyoruz. 4 ülkede 2 milyar Euroluk yatırımımız var. Yakın bir süreç içerisinde AB Grup Holding’in de gücünü kullanarak Avrupa ve Amerika’ya açılmayı planlıyoruz.

Borsanın Detayları

borsa

ABStocks’ta çoğu kripto para borsasında bulunan “stop loss” emirleri yani yatırımcıların kaybını sınırlı ölçüde tutmak için geliştirilen sistem özelliği de olacak. Muhsin Bayrak’a göre; “Bu sayede kullanıcıların zarar görmesini engellemiş olacağız.”

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ripple (XRP) Şaşırtmaya Devam Ediyor

Muhsin Bayrak:

Borsanın saniyede 1 milyon işlem yapabilme kapasitesi var. Türk yazılım mühendislerinin geliştirdiği altyapı ve uluslararası denetim ile güvenlik maksimum seviyede olacak. ABStocks, yol haritasına Türkiye’de henüz kullanılmayan kullanıcı dostu soğuk cüzdan uygulamalarını da ekleyecek.

Bayrak, ABStocks’ın gerek işlemlerdeki çabukluğu gerekse kullanıcı dostu arayüzü ile hız konusunda da büyük fark yaratacağını belirtti.

Yerli Kripto Para Birimi Geliyor!

Türkiye’de ilk kez bir holding garantörlüğünde üretilen kripto para da yakında piyasaya sürülecek. ABGCoin adı verilen paranın ABStocks borsası ile aynı anda alım-satıma açılması bekleniyor. Muhsin Bayrak, ABGCoin’in nisan ve mayıs ayındaki ön satışında büyük talep gördüğünü belirtti.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu