Anasayfa Altcoin Sinyal Verildi: Cardano, Önde Gelen Borsa ile Ortaklık Kurabilir!

Sinyal Verildi: Cardano, Önde Gelen Borsa ile Ortaklık Kurabilir!

Altcoin

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para borsası Kraken ile potansiyel bir ortaklığın sinyalini verdi.

Sinyal Verildi: Cardano, Önde Gelen Borsa ile Ortaklık Kurabilir!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para borsası Kraken ile potansiyel bir iş birliğinin ipuçlarını verdi. Hoskinson, CEO Jesse Powell'a borsanın Layer-2 planları hakkında bir teklif sundu. Teklif, Kraken'in teknolojik yeteneklerini geliştirmek için aktif olarak bir blockchain geliştiricisi aradığı ve halihazırda birkaç oyuncunun yarıştığı bir dönemde geldi.

Hoskinson, Kraken Ortaklığına İlgi Duyduğunu Söyledi

Sinyal Verildi: Cardano, Önde Gelen Borsa ile Ortaklık Kurabilir!

Cardano kurucusu Hoskinson, 12 Kasım'da X'te (eski adıyla Twitter) yaptığı bir paylaşımda, bir Layer-2 ağı geliştirmek için Kraken ile ortaklık kurmaya ilgi duyduğunu belirten bir teklifte bulundu. Teklif, Kraken'in aktif olarak Layer-2 ağını kurmasına yardımcı olabilecek bir blockchain ortağı aradığı bir zamanda geldi.

Hafta başında Kraken'in Polygon ve Matter Labs gibi şirketlerle ortaklık arayışında olduğu ortaya çıkmıştı. Kripto para borsası, Layer-2 ağının uygulanmasına yardımcı olmak için yukarıda belirtilen blockchain geliştiricilerinden birini seçmeye hevesliydi. Layer-2 ağı geliştirmek; Kraken'in, kripto para endüstrisinin karşılaştığı yeni zorluklara çözüm sağlamak ve borsanın gelişmekte olan pazarlara ve fırsatlara girmesine yardımcı olmak için uyguladığı stratejilerden biridir.

Rekabet Büyüyor

Kraken'in ortağı olmak için yarışan bir dizi büyük kripto kuruluşu ve blockchain geliştiricisi ile rekabet önemli bir yoğunlukla artıyor. Hoskinson'ın doğrudan Kraken CEO'suna ulaştığı paylaşım, kripto para borsasıyla ortaklık kurmakla ilgilendiğini ifade etmenin doğrudan bir yolu olarak görülebilir.

Layer-2 ağlarını başlatmak, büyük kripto varlıkları ve borsaları arasında bir trend haline geldi. Bu hamle, borsaların operasyonlarını blockchain teknolojisinin gelişimine uyum sağlayacak şekilde genişletmelerine yardımcı oluyor. Ek bir gelir akışı yaratmaya yardımcı olmanın yanı sıra kripto firmalarının ve borsaların sürekli gelişen kripto ortamında varlık göstermelerine ve daha yeni pazarlara erişmelerine de yardımcı oluyor.

Sinyal Verildi: Cardano, Önde Gelen Borsa ile Ortaklık Kurabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik