Kripto Para Haberleri

Sırada BtcTurk mü Var?

Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olarak lanse edilen Btctürk, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarında dolaşan bir dedikoduya yanıt vererek bir kez daha gündem olmayı başardı. Bir forum sitesinde anonim bir üyenin yaptığı paylaşımda Btcturk üyelerinin bilgilerinin 2019 yılında sızdırıldığı ve hali hazırda bu bilgilerin satışta olduğu ifade edildi.

Bu ilginç bilgi kısa süre içerisinde yayıldı ve bir Twitter kullanıcısı Btcturk resmi Twitter hesabını etiketleyerek konu hakkında açıklama yapmalarını rica etti. Btcturk, bu soruya karşılık ‘’Konu hakkında ekiplerimiz incelemelerine devam ediyor. Herhangi bir güvenlik açığı mevcut değildir’’ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Btcturk, an itibarıyla Türk kullanıcılar için en güvenilir kanallardan biri ve aynı zamanda sektörün en kalabalık borsaları arasında yer aldığını da unutmamak gerekiyor. bu tür haberler gündeme taşındığında kullanıcılar da panikliyor. Btcturk kısa süre içerisinde açıklama yaptı ve böyle bir şeyin mümkün olmadığını ifade etti.

Yatırımcılar Diken Üstünde

kripto para yatırımcı

Güvenlik sistemleri ne kadar üst düzey seviyede olursa olsun kullanıcı hatalarına bağlı en küçük sorunlarda bile cüzdan hesapları ele geçirilebiliyor ve bir sabah uyandığınızda cüzdanlarınızın içinin boşaltıldığını görebiliyorsunuz. Borsalar, bu konuda yatırımcıları uyarmaya devam ediyor. Göstereceğiniz hassasiyet, cüzdan güvenliği adına büyük bir önem arz ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ''Monero Yatırım Değil, Para Birimidir''

An itibarıyla Btcturk yatırımcılarını tedirgin edecek bir durum söz konusu değil. Resmi Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundular ve konuyu yakından takip ettiklerini dile getirdiler. Ortaya atılan iddialar, firmayı karalamak adına yapılmış da olabilir. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Btcturk bu piyasada gerçek bir marka yaratmayı başardı ve an itibarıyla en köklü borsalardan biri olarak hizmetlerine devam ediyor.

Hızlı ve güvenilir işlem yapabileceğini az sayıda borsalardan biri ve yatırımcılarını tedirgin edecek herhangi bir hamlede bulunmuyorlar. Bu haberin asılsız olma ihtimali yüksek ve yakın zamanda yeni bir açıklama yapılırsa yine bu kanal aracılığı ile siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili İçerik: BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu