Kripto Para Haberleri

Siz Uyurken Kripto Para Sektöründe Neler Yaşandı?

Bitcoin

Bitcoin 30.000 dolara düştüğü 19 Mayıs’tan bu yana artıyor. 26 Mayıs’ta yerel bir yüksek seviye olan 40.841 dolara ulaşmayı başardı. Ancak, o zamandan beri fiyat düşüşe geçti.

Bugünkü düşüşe rağmen, teknik göstergeler yükseliş yanlısı. MACD, yukarı yönlü bir dönüş sinyali verdi ve art arda dört yüksek momentum çubuğu yarattı. RSI yükseliyor ve ikinci en düşük seviyeyi yükseltmek istiyor. Son olarak, stokastik osilatör yukarı doğru hareket belirtileri olacağını gösteriyor.

bitcoin

Altcoinler

Kripto para piyasaları bu sabah zor zamanlar yaşıyor. Toplam kripto para piyasa değeri, 26 Mayıs’ta 1.77 trilyon dolarlık yerel zirveye ulaştıktan sonra %5’lik bir düşüşle 1.6 trilyon dolara geriledi.

Gün içinde %9 artışla işlem gören THETA hariç, ilk 50’deki her bir kripto para bugün kırmızılarda. Bununla birlikte, Helyum (HNT) şu ana kadar günün en yüksek değer kazanan altcoini oldu. HNT %15 arttı ve şu anda 17.18 dolardan işlem görüyor.

Dünün en yüksek değer kazanan altcoini Enjin Coin (ENJ), bugünün en büyük kaybedeni oldu. ENJ gün içinde %18’den fazla düşüş yaşadı ve tekrardan 1,55 dolara geriledi. Bu seviyeler ENJ’nin haftalık 0,93 dolarlık açılışından bu yana %67’nin üzerinde olduğu için çok da kötü seviyeler değildir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ve Ethereum için Yeni Senaryolar Yazıldı

Altcoinler

Diğer kripto para haberleri

  • Varlık yöneticisi WisdomTree, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna (SEC) bir Ethereum (ETH) borsa yatırım fonu (ETF) için başvuruda bulundu.
  • Input Output Hong Kong, Cardano Alonzo akıllı sözleşmeler platformu için test ağını başlattı ve kullanıma sunma planını açıkladı.
  • En büyük merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü MakerDAO, çok zincirli bir ortamda ilerlemek için ölçeklendirme stratejilerini açıkladı.
İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu