Bitcoin Haberleri

Şok Edici Analiz: 2015’ten Bu Yana Bitcoin, Sevgililer Gününde Yükseldi

Tüm dünya yarın 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlayacak. Henüz bir hediye almadıysanız eğer onun adına Bitcoin yatırımı yapmayı düşünebilirsiniz. Sonuç olarak birlikte harcama yapıyorsunuz ve kısa bir süre sonra Bitcoin yükseldiğinde romantik ve tutkulu bir tatili de Bitcoinleriniz sayesinde yapabilirsiniz. Şaka bir yana Bitcoin ile ilgili ilginç bir detay söz konusu ve 2015’ten bu yana bitcoin’in sevgililer gününde büyük bir yükseliş kaydettiği görülüyor.

Bu elbette bir tesadüf ancak bu yıl gerçekleşen yükselişin tesadüf olmadığını bir kez daha dile getirmek isteriz. Gerek büyük bankalar gerek markaların da desteği ile birlikte Bitcoin her geçen gün biraz daha artıyor ve kendi rekorunu da kırmayı başardı. 48.000 Dolar seviyesini gören Bitcoin, Elon Musk’ın da desteği ile bu yükselişine hali hazırda devam ediyor.

Bitcoin
Şok Edici Analiz: 2015'ten Bu Yana Bitcoin, Sevgililer Gününde Yükseldi - Koinbox.net

2018’de Bu Artış %9’dan Fazla Oldu

2018’in sevgililer gününde Bitcoin %9 artış yaşayarak romantik çiftleri de şaşırtmayı başardı. Sevgiliniz bir bitcoin yatırımcısı ise sizler de bir hayli şanslı hissediyor olmalısınız. Btc ile ilgili bu şaşırtıcı gerçek yeni bir yatırım hamlesine yöneltir mi bilinmez ancak şu an itibarıyla zaten kripto para piyasasının en değerli ve yine en çok konuşulan varlıklarından bir tanesi hiç şüphesiz ki Bitcoin’dir.

Krpto para piyasası denilince akla ilk gelen isim oluyor ve 48.000 Dolar seviyesine kadar ulaşmayı başaran kripto para birimi, 2021 yılında fazlasıyla ön plana çıktı.

Tesla ve Melon Bank Desteği Devam Ediyor

Bitcoin (BTC), Çin
Şok Edici Analiz: 2015'ten Bu Yana Bitcoin, Sevgililer Gününde Yükseldi - Koinbox.net

Tesla’nın Bitcoin yatırımı ve yine Elon Musk’ın açıklamaları ve son olarak Melon Bank’ın müşterileri için kripto para birikim hesabı oluşturacağını duyurması, bitcoin’de hareketliliğin en önemli nedenlerinden bazılarıdır.

Kurumsal bazda en çok yatırım alan dijital varlıklardan biri olan Bitcoin, aynı zamanda en güvenilir varlık olarak da karşımıza çıkıyor. Yarın sevgililer gününde nasıl bir grafik çizecek ya da nasıl bir yükselişe imza atacak bilemiyoruz ancak özellikle takip edeceğiniz bir varlık olacağı kesin ve milyonlarca yatırımcı da tetikte bekliyor olacaktır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu