Anasayfa Altcoin Solana Fiyatı Çift Haneli Arttı: Sıradaki Seviye 30 Dolar mı?

Solana Fiyatı Çift Haneli Arttı: Sıradaki Seviye 30 Dolar mı?

Altcoin

Solana fiyatı yüzde 22 oranında artış gösterdi. Peki, popüler altcoin kısa vadede 30 dolar seviyesine ulaşabilecek mi?

Solana Fiyatı Çift Haneli Arttı: Sıradaki Seviye 30 Dolar mı?

Solana (SOL) şu anda ilk 10 proje arasında en iyi performans gösteren kripto para birimidir. Tokenin fiyatı son 24 saatte yüzde 10,1 ve haftalık grafiklerde yüzde 22,7 oranında artış gösterdi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) Ripple yöneticilerine karşı açtığı davayı geri çekmesi, son piyasa artışında etkili olmuş olabilir. Öte yandan, ABD doları 2023'ün en yüksek seviyesine geri döndü. Bu, genellikle kripto için bir düşüş işareti olsa da Santiment, "dijital altın ve fiziksel altının birlikte yükseldiğini" belirtiyor.

Solana Fiyatı 30 Dolara Ulaşabilir mi?

Yılın başından bu yana SOL fiyatı neredeyse yüzde 165 artış göstererek Bitcoin'in aynı zaman dilimindeki yaklaşık yüzde 76'lık büyümesinin iki katından fazla artış gösterdi. FTX'in çöküşünden sonra projenin ciddi şekilde etkilendiği göz önüne alındığında, Solana'nın büyümesi özellikle övgüye değer. 

Tokenin fiyatı, 6 Kasım 2022'de 36,72 dolar gibi yüksek bir seviyeden Aralık sonunda 9,77 dolar gibi düşük bir seviyeye geriledi. Bununla birlikte proje, olağanüstü bir esneklik sergiledi ve yenilik yapmaya ve zorlukları aşmaya devam etti.

Solana Fiyatı Çift Haneli Arttı: Sıradaki Seviye 30 Dolar mı?

PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmasına göre; Solana fiyatı, Kasım ayında yükseliş görünümü sergilemeye devam edecek. Platform, 19 Kasım'da yüzde 6,7'lik bir büyüme ile 28,18 dolarlık bir fiyat öngörüyor.

CoinCodex ise SOL fiyatının 16 Kasım'da mevcut fiyat seviyelerinden yüzde 10,83'lük bir büyüme ile 29,27 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Her iki platform da kısa vadede Solana fiyatı için bir yükseliş gidişatı öngördüğünden, token yakında 30 dolar seviyesine ulaşabilir. Birçok kişi, Bitcoin'in Nisan 2024'te planlanan halving'ine az bir süre kaldıkça bir kripto piyasası rallisi bekliyor.

Solana Fiyatı Çift Haneli Arttı: Sıradaki Seviye 30 Dolar mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik