Anasayfa NFT Solana Her Alanda Zirvede: NFT Projesi Adeta Patlama Yapıyor!

Solana Her Alanda Zirvede: NFT Projesi Adeta Patlama Yapıyor!

NFT

Solana ağındaki en iyi NFT projesi son zamanlarda hızlı bir değer artışı kaydetti ve son bir haftada %100'ün üzerinde bir fiyat artışı yaşadı. İşte detaylar...

Solana Her Alanda Zirvede: NFT Projesi Adeta Patlama Yapıyor!

Solana (SOL) son zamanlarda şiddetli bir yükseliş yaşadı ve geçen ay iki katından fazla artış gösterdi. Bu durum onu, hafta başında son 18 ayın en yüksek seviyesine ulaştırdı. Ancak yükselişte olan yalnızca Solana (SOL) değil; ağın en iyi NFT projesi de son zamanlarda hızlı bir değer artışı kaydetti ve yalnızca son yedi günde %100'ün üzerinde bir fiyat artışı yaşadı.

Bu yılın başlarında başlatılan bir Solana profil resmi (PFP) projesi olan Mad Lads'ın fiyatı arttı ve taban fiyatına göre (ikincil pazarda listelenen en ucuz NFT'nin fiyatı) ağdaki en iyi koleksiyon haline geldi.

SolanaFloor tarafından derlenen blockchain verilerine göre, Mad Lads NFT'nin taban fiyatı geçen hafta %122 artışla 100 SOL oldu, yani şu anda yaklaşık 5.750 dolara yükseldi. Bu, onu hem kat bazında hem de taban fiyatına göre piyasa değeri değeri açısından en değerli Solana (SOL) koleksiyonu haline getiriyor; bu da sonuçta 57 milyon doları buluyor diyebiliriz.

Fiyatlar Artmaya Devam Ediyor!

Solana Her Alanda Zirvede: NFT Projesi Adeta Patlama Yapıyor!

Bu hafta Mad Lads'ın fiyatı daha da yükselerek 6.000$ değerindeki Solana'nın üzerine çıktı. Bu sadece varlıkların fiyatı açısından dikkate değer değildi, aynı zamanda Mad Lads tabanının, bu yılın başlarında Ethereum'u geçmeden önce hüküm süren Solana projesi olan DeGods tabanını kısa süreliğine aşması nedeniyle de dikkate değerdi.

Bu haber, Solana ve ekosistem için zorlu bir dönemden geçen ve hala DeGod'ların yaratıcılarının ağı kurtarmasına içerleyebilen bazı Solana destekçileri için geçici bir ahlaki zafer olduğunu kanıtladı. Ancak DeGods, NFT taban fiyatı başına 3,15 Ethereum veya şu anda yaklaşık 6.200$ taban fiyatıyla yeniden zirvede yer alıyor diyebiliriz.

Mad Lads'ın yaratıcısı Coral'ın kurucu ortağı ve CEO'su Armani Ferrante, Solana'nın NFT alanının DeGods gittikten sonra "yeni bir kalp atışına" ihtiyacı olduğunu ve Mad Lads'ın bu heyecan verici lansmanın ardından boşluğu doldurduğuna inandığını söyledi.

Mad Lads, verilere göre geçen hafta üçüncü en fazla işlem hacmini yani yaklaşık 6,9 milyon dolar değerinde işlem kaydetmişti.

Kaynak: Decrypt

Solana Her Alanda Zirvede: NFT Projesi Adeta Patlama Yapıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan