Altcoin Haberleri

Solana (SOL) ve ROK Capital’den Müthiş Adım

Solana (SOL) severlere müjde! Platform yatırımcılarını heveslendirecek bir haber geldi. Tanınan Venture Capital firmalarından ROK, Solana ile işbirliği yaparak Kore pazarına açılıyor. Bu girişim ile birlikte hem pazarlama alanında hem de teknolojik alanda gelişme kayıt edilecek. Konu bahsi geçen yatırım tam tamına $20 Milyon!

Rok Capital üst düzey yetkililerinden gelen basın açıklaması neticesinde resmiyet kazanan resmi ortaklık duyuruldu. Bu iş birliği sayesinde SOLANA projesi Kore pazarına girişini hızlandıracak. Bu işbirliğine FactBlock ve DeSpread danışmanlık firmaları da katıldılar. Rok Capital üst düzey yöneticisi Brian Kang’ın açıklamalarına göre,

Solana, kripto para sektöründe hızlı büyüyen ağlardan birisidir ve bu projeye ekstra yatırım yapmaktan mutluyuz. Bu sayede projenin Kore pazarında daha hızlı büyüyeceğine inanıyoruz.

Solana (SOL) Ekosistemi

Bildiğiniz üzere Solana ölçeklenen kripto para uygulamalarını ekosisteminde barındırmaktadır. Kendine ait ekosistemi sayesinde, bir çok farklı alanda hizmet sunan kripto para projeleri SOL’u tercih etmektedir. Bunlardan başlıca bilinenleri SERUM, ChainLink, Terra ve Raydium’dur. Alınan yeni fon ile birlikte SOL network daha da büyüyecek olup, acaba bu miktarın ne kadarı ekosistemde barındırılan diğer kripto paralara güç kazandıracaktır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Litecoin fiyatında düşüşler artabilir

solana ekosistemiSolana Vakıf başkanı Anatoly Yakovenko, yeni alınan yatırımın ardından beklentilerini dile getirerek, yatırımcılarını memnun etti. Bu haberden sonra Solana (SOL) yaklaşık olarak %13 değer kazandı.

İlgili İçerik: Solana (SOL) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu