Anasayfa Altcoin Solana Tabanlı Meme Coin, Bu Listelemeyle Yüzde 100 Fırladı!

Solana Tabanlı Meme Coin, Bu Listelemeyle Yüzde 100 Fırladı!

Altcoin

Solana tabanlı meme coin Dogwifhat (WIF), Crypto.com borsasında listelenmesinin ardından yüzde 100 artış gösterdi.

Solana Tabanlı Meme Coin, Bu Listelemeyle Yüzde 100 Fırladı!

Dogwifhat (WIF)  bugün yüzde 100 oranında önemli bir değer artışı yaşadı ve hem Solana (SOL) hem de kripto para topluluklarında dalga yarattı.

Meme coin'in değeri dört saat içinde 0,1319 dolardan 0,2683 dolara yükseldi. Bu, meme'den ilham alan kripto para birimi için önemli bir kilometre taşı oldu.

Bu dikkate değer artışın arkasındaki itici güç, meme coin'in büyük bir kripto para borsası olan Crypto.com'da listelenmesidir. Bu stratejik hamle, Dogwifhat tokenını ön plana çıkararak piyasa değerini 268 milyon dolara ve işlem hacmini yaklaşık 10 milyon dolara taşıdı.

WIF, daha önce de piyasada dalga yarattı. Sadece birkaç gün önce MEXC borsası, kapılarını meme coin'e açarak onun patlayıcı büyümesine zemin hazırladı.

Şapka takan Shiba Inu köpeğinin cazibesi, kripto topluluğu içinde bir hayranlık sembolü haline geldi.

Solana Tabanlı Meme Coin, Bu Listelemeyle Yüzde 100 Fırladı!

Binance Borsasında da Listelenecek mi?

Büyük kripto para borsalarındaki listelemelerin, Dogwifhat tokenının likiditesini önemli ölçüde artırması bekleniyor. SOL topluluğu, kripto borsası alanındaki büyük oyuncuların bir sonraki adımları hakkında spekülasyon yaparken, dikkatler artık Binance'in yakın zamanda atanan CEO'su Richard Teng'e çevrilmiş durumda. Topluluktan bazı kişiler, WIF listelemesinin düşünülmesini istiyorlar. Büyük kripto para borsaları, söz konusu meme coin'in çekiciliğini fark etmeyi sürdürüyorlar. 

Kaynak: U.Today

Solana Tabanlı Meme Coin, Bu Listelemeyle Yüzde 100 Fırladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik