Kripto Para Haberleri

Son 30 dakika içinde toplamda 60 milyar dolarlık Tether (USDT) bilinmeyen cüzdanlara gönderildi!

Bitcoin rallisinin PayPal’ın kripto para birimi hizmetlerini açacağını söylemesi ile devam günü geldi çattı. Ödemeler devi PayPal bugün erken saatlerde Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin hizmetlerini tamamen açtığını duyuracağını söyledi.

PayPal’ın kripto para birimlerindeki ralliye tekrardan odun atması ile BTC bugün %2’nin üzerinde değer kazandı. Hatta Bitcoin kısa bir süre önce 59.368 dolara kadar yükseldi. Ethereum ise %1.30’un üzerinde değer kazandı, Litecoin de %2.33’ün üzerinde yükseliş yaptı. BTC ve LTC şu anda ana direnç seviyelerinin biraz altında işlem görüyor.

Yarım saat içinde milyarlar hareket etti

Kripto para transfer işlemlerine odaklanan Twitter botu Whale Alert son 30 dakika içinde adeta susmak bilmedi. Whale Alert’in tweetlerine göre son 30 dakika içinde yaklaşık 60 milyar dolar 3 farklı işlemle bilinmeyen cüzdanlara gönderildi.

https://twitter.com/whale_alert/status/1376911151800459265

Whale Alert 2 farklı işlemde 20’şer milyar doların bilinmeyen bir cüzdan adresine gönderildiğini söyledi. Buna ek olarak Twitter botu 19 milyar dolarlık Tether (USDT)’nin tek bir işlemde bilinmeyen bir Binance cüzdanına aktarıldığını duyurdu.

Tether (USDT)’ye ek olarak son 30 dakika içinde 15.000 Ether yani 27.490 milyar dolar bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana gönderildi. Aynı dakikalar sırasında 838.184 adet UNI yani 24 milyar dolar bilinmeyen bir cüzdana gönderildi. Son olarak 1.800.000 adet MTL yani yaklaşık 13 milyar dolar Bittrex’den bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı.

Son dakika! Bitcoin tekrardan liderliğe geçti!
Son 30 dakika içinde toplamda 60 milyar dolarlık Tether (USDT) bilinmeyen cüzdanlara gönderildi! - Koinbox.net

Bu transferler ne anlama geliyor?

Bilinmeyen cüzdanlardan bilinmeyen cüzdanlara yapılan Tether (USDT) transferleri güvenlik açısından ya da bir balinanın servetini bölme çabası olarak düşünülebilir. Yine de bilinmeyen bir Binance cüzdanına yapılan 19 milyar dolarlık Tether (USDT) transferi boğa işaretidir. Balinalar ve tüccarlar güvenli cüzdanlarından borsa hesaplarına geçerek alımlar yapar.

ETH, UNI ve MTL transferleri ise bu koinlerin balinalarının uzun vadeli olarak koinlerini saklama yanlısı yaptığı bir hareket olabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu